Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szalagavatón táncolnál a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavatón táncolnál a volt barátnőddel ha megkérne rá?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy nem váltatok el haraggal,de már nem beszéltek, és megkérne rá?
2013. aug. 10. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze

Jó esetben csak egy szalagavatója van az embernek

2013. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem haragszunk egymásra akkor ha nicns jobb dolgom persze, hogy megtenném :)

Az alkohol hatása alat ugyebár oldódnak a gátlások és az ex barátnömnek vannak csinos osztálytársai :D

2013. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fiú lennék, igen. Én is az exemmel táncoltam, sőt a frizurám az exem akkori barátnője csinálta :) Nincs ezzel gond, ha nem váltatok el haraggal :)
2013. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Remelem beleegyezeik mert o is most fog vegezni velem egyutt :)
2013. aug. 11. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Anna, te vagy az? Nem, biztos hogy nem fogok veled táncolni te kurtizán! Menjél inkább a Gáborkáddal, akiről azt hittem jó arc, és hagytam azon a bizonyos bulin hogy tajrészegre itasson. Nem is gondoltam volna hogy csak azért csinálta, hogy miközben én az udvaron fetrengek, te egyből szétrakod neki a lábad. Te ro.hadék! Két hete is megmondtam hogy nem táncolok veled, most is megmondom! :DDD
2013. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!