Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem még?

Figyelt kérdés
SOKSZOR VAN HOGY MAGÁTOL NEM KERES ERRE FEL HA AZT MONDOM H HAGYUK AZ EGÉSZET FEJEZZÜK BE AZZONAL HÍV SMST KÜLD ÉS AZT AKARJA H NE HADJUK ABBA! SZERINTETEK MIT AKARHAT? ( ( (MIÉRT FÉL H ELVESZÍT)?
2013. aug. 14. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vissza akarja szerezni a CapsLock gombját.
2013. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:)nem direkt volt :)
2013. aug. 14. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne kiabálj.
2013. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kapcsolj vissza kisbetűkre, úgy is hallak. :)


Azért fél, hogy elveszít, mert akkor nem lesz senki, aki körbeugrálja. Ő nem ad, de ha az a veszély áll fenn, hogy nem lesz senki többé körülötte, akkor rögtön pattog - na nem azért, mert hitelen belédszeretett, hanem azért, hogy megmaradjon az udvartartása.

2013. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan mit is csináltok ti együtt ?:D Konrkétan gondolom nem vagytok egy pár, csak amolyan összejárós stádiumban lézengtek?! Ha így van, akkor meg is válaszoltam a kérdésed. Nem attól fél hogy téged elveszít, hanem attól hogy nem lesz kivel "szórakoznia". De ezt most olyan hasracsapós módszerrel mondom, mert amit leírtál, abból nem sok mindent tudunk meg.
2013. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ne HAGYJÁTOK abba
2013. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a lényeg h nem vagyunk együtt!(még ugy sem)már regy ideje ismerjük egymást most pedig 3 hete kb sms telo meg volt már talirol is szo de az nem jött össze !és én mondtam h ha talizni sem tudunk meg sosem aktuális mindig közbe jön neki valami akkor inkább felejtsük el egymást ennek igy nincs értelme!és mikkor én ezt kimondom egyböl jön az üzi vagy a telo h nem én tényleg kellek neki stb!rem elég érthetöem írtam !!!és ezzel az a baj h ha csak simán üzit küldök akkor alig reagál de viszont ha azt mondom h befejeztem akkor egybö!!és ezt nem értem h miért van
2013. aug. 14. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Magyarán, vársz a szőke hercegre, akit seggbe kell rúgni ahhoz, hogy megmozduljon. Ne várj tovább, ha azt mondod hogy befejezed, akkor fejezd is be. Nem is csináltok semmit, akkor mié értelme van? Csak a saját idődet vesztegeted. Inst neki pápát, és ha valóban akar valami akkor majd összeszedi magát látványosan, és nem csak egy sms-t dob a kapualjba.
2013. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!egyet kell értenem veled mert ennek igy tényleeg nincs értelme
2013. aug. 14. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!