Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna tenni?

Figyelt kérdés
Volt egy eset, amikor 3 ember szíve összetört. Egy lány és két fiúé. Az egyik fiú szemszögéből mit tennének az alábbi helyzetben? Nos... Van egy barátnőd, aki megcsal egy másik fiúval. Történetesen a másik fiú is a barátja. Te rájössz, hogy a csaj tart még egy fiút. Mit tennél az első kétségbeesés után? Rögtön szólnál a másik srácnak? Vagy a barátnődnek, hogy mi ez? Vagy úgy rakosgatnád a lapokat, hogy a másik srác tudomást szerezzen rólad, és szakítson a barátnőddel, mert annyira szereted, hogy nem akarod elengedni?
2013. aug. 14. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmit, szó nélkül lelépnék. Nem aláznám meg magam azzal, hogy ki is mutassam, hogy valaha számított valamit a r.ibanc.

ezek után szerintem max a büszkeségemnek fájna a dolog, hogy előbb nem vettem észre.


De mondjuk én nő vagyok, az is igaz, nektek pasiknak meg (tisztelet a kivételnek) ezek kellenek.

2013. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat két emberen múlik mindig.Az elromlása is. Ha szereted küzdj érte,hogy az érzései meginduljanak. Talán még nem késő.
2013. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De már késő:D februárban volt :D de még mindig nem felejtettem el:/ viszont a srác szólt a másik srácnak... És mind szét mentek... Lehet jobb ötlet lett volna megtartani a csajt, és úgy játszani, hogy a másik srác kidobta volna. Ész szerint jól döntött a srác. Szíve szerint nem:/
2013. aug. 14. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
3 Akkor igy járt. Nincs olyan hogy csak egy ember a felelős egy kapcsolat megromlásáért.
2013. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akiben nincs annyi tartás, hogy ne kúrassa magát két sráccal, egyszerre, attól mit akarsz?

Sose értettem ezt.

2013. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szólnék a másik srácnak, épp elég az hogy egy embert átver, de hogy kettőt egyszerre? Pofátlan ribi, otthagynám, a másik fiú sem lenne szerintem hülye, hogy megtartsa.

Ha nagyot koppan a ''két szék között'' remélhetőleg elgondolkodik és többet nem mer ilyet tenni.

2013. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
BaakaUsagi. Igazad van. Így is történt!:)
2013. aug. 14. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
'' Mit kellett volna tenni?'' Ezen ne gondolkozz túl sokat, ami történt megtörtént. Ha az egyik fiú vagy, akkor örülj hogy kiderült:D
2013. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az egyik fiú vagyok. Szóval. Szerintetek is jól döntöttem. :) azért kiváncsi voltam ki, mit tett volna. Utólag egYre jobban örülök neki, hogy így történt.
2013. aug. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!