Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél mindig idegesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zéró. kérdése:

Miért beszél mindig idegesen?

Figyelt kérdés
Barátommal "szünetelünk", de tényleg csak az, mert mindketten szeretjük a másikat, megvan az okunk a szünetre. Az a baj, hogy amikor beszélünk (minden nap szoktunk) sokszor bunkó velem, meg durván beszél, és nem is veszi észre..kapcsolatunk alatt is volt ilyesmi..annyi mindent bocsájtottam meg neki, és már lassan 2 hónapja mosolyszünet van, s egyszerűen megszakad a szívem, ha rá gondolok. Én most is kedves vagyok vele, normálisan beszélek..ő miért nem képes erre? Á, nem értem. És ez olyan nagyon fáj, főleg ha arra gondolok, mennyi kellemes, és édes közös pillanatunk volt.:( annyira hiányzik..el akarok már menni az országból is, csak sajnos 2 évet kell még várjak vele...de ha tehetném, mennék, és nem itt írnék..nagyon szomorú vagyok. Barátnőim nincsenek, mert nehezen bízok meg akárkiben is, és amikor vele voltam (barátommal) nagyon elhanyagoltam őket...és nagyon utálom magam emiatt, de nem lehet visszacsinálni sajnos. Olyan letört vagyok mindig...kevés dolog vidít fel...már úgy érzem megbolondulok a hiánya miatt...szaladni járok minden nap órákat, hogy ne gondoljak rá, amúgy napközbe nincs nagy baj, elfoglalom magam, de főleg így este, vagy amikor nem csinálok épp semmit annyira hiányzik. :(( nem tudom mit tehetnék... Másik dolog meg..hogy neki úgymond meg van engedve, hogy más lányokkal legyen, de ha nekem még mindig "tiltja" hogy mással egyáltalán flörtöljek (konkrétan nem mondja hogy ne, csak amikor elkezdek beszélni egy abszolúút baráttal, rögtön kiakad, durván beszél, ahogy írtam, és rettenetesen féltékeny. )..nem akarok mással kapcsolatot egyáltalán, sem "nyalni", de akárhogy mondom neki nem érti meg.:( Tudom, hogy még szeret, mert nagyon sokat keres, és beszélgetünk, de ezek annyira zavarnak. Tanácstalan vagyok. Tudom hogy kéne hagyjam a pitsába, de annyira szeretem, hogy egyszerűen nem megy. :( Hosszú, de mondjátok meg, hogy ilyenkor mit a francot lehet csinálni? :((
2013. aug. 15. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert elfogyott a Xanax-ja.
2013. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az lehet, de majd veszek neki. :)) olvasd már el ember az egészet, ha már itt vagy. :))
2013. aug. 15. 00:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kell harcolnod,hogy tiszteljen!Ha durva veled elöször figyelmeztesd,a következö alkalommal egyszerüen hagyd fakepnel!A pasikat be kell nevelni,mint a kiskutyakat! :)
2013. aug. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet nem tűnt fel, de a szöveg 80%-a rólad szól, majd ez alapján kéne megítélni, hogy a barátod miért ideges ?


Fogalmam sincs. Viszont ha újra élni akarsz akkor lépned kell valamilyen irányba. Ennyi.

2013. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el. Tippelek:D Szakítsatok. A srác kezdjen új életet, mert a munkáját nem szereti. Továbbá művelődjön, mert csőlátású. Te biztos kapcsolatfüggő vagy. Ja, sztem te vagy a lány. Úgyhogy nem ártana, ha most egy évig hanyagolnád a pasikat, picit szoktatnád magad az egyedülléthez, többet foglalkoznál magaddal. Bár pár szexkapcsolat belefér, csak maradjon érzelemmentes.
2013. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk ő nem dolgozik még, csak egyetemen vagyunk. És igen, azt hiszem kapcsolatfüggő vagyok..szükségem van szeretetre meg törődésre...:| ő meg tényleg csőlátású.

Tényleg be kell nevelni, milyen igazad van. :))

És ezt mondom. Hogy én is akarnék szakítani vele, de egyszerűen nincs szívem hozzá, mert nagyon kötődök még hozzá..

2013. aug. 15. 00:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Bakker. Nem olvastam ám el, hogy mit írtál le a kérdés alá:DD Nem épp releváns válasz, komolyan tippeltem:D
2013. aug. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!