Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbaltázott lépés vagy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbaltázott lépés vagy jó döntés? Szenvedek a saját butaságomtól.

Figyelt kérdés

Megkérnék mindenkit,mielőtt ezt elolvassa,hogy csak akkor olvassa el,ha nem bunkó stílusban próbál válaszolni,hanem érthetően,akár negativ akár pozitiv kritikával.

Egy 16 éves normális lány vagyok, nem egy elkurvult,meg műcsaj.

Egy éve szakítottam a barátommal, 1 évig voltunk együtt, a legszebb kapcsolatnak mondhatom,nem volt köztünk probléma,a szakítás is úgy történt,hogy meggondolatlan voltam.. aztán szépen vissza is táncoltam hozzá,viszont akkor már ő érezte úgy,hogy kész vége,nem akarja.. szétmentünk és elég csúnyán nem beszéltünk hónapokig.. nekem végig hiányzott,és félév nem beszélés után ,megprobáltam keresni,beszélni vele,de ez nem lett sikeres...

7 hónapig egyedül voltam,már feladtam ,hogy valaha is lehet vele vmi, és akkor jött egy srác.. 19 éves.

Összejöttünk,minden csodálatos volt, voltak apró hibák a kapcsolatban,de ezeket probáltam korrigálni.

Ekkor csapott be a mennykő. A sráccal már 4 hónapja együtt voltunk,amikor a volt barátom megjelent az életemben újra. Először msn-en beszélgettünk,aztán találkoztunk is,nem történt semmi,de iszonyatos lelkiismeretfurdalásom volt. Felszította a régi tüzet bennnem,és totálisan összevoltam zavarodva.

Szakítottam a mostani barátommal.. és hogy még tovább ragozzam,megint egy idióta kis liba voltam,és meggondolatlanság volt.. borzalmasan hiányzott,pedig fél évig voltunk együtt. Beszéltem vele másnap,hogy nem bírom nélküle,és adjon még esélyt..:( Megadta.. viszont párhuzamosan az ex-szel is beszéltem, ő pedig ezt nem tudta elfogadni,hogy a másikat választom, megértette,de teljesen összetört.. éjszaka kaptam az sms-t is tőle,hogy töröljem ki az életemből,köszönünk és ennyi ő ebbe nem akar belefolyni.. a mostani állapot: 3 napja nem eszek,sírok és ennyire döntésképtelen nem voltam még sosem életemben.. tudom hogy iszonyatosan elcsesztem,és nem is lehet úgy csinálni,hogy mindkettőnek jólegyen, és ülök napok óta,és gondolkodom,agyalok.. ha most választhatnék már az exet választanám.. de ez lehetetlen,egyszerűen képtelen lennék újra végigcsinálni az egészet.. vagy mégis megérné..:S a mostani barátommal azért mentünk külön még,mert nem adta meg nekem a szeretetet,nem igazán törődött velem..de mivel azt mondta változtat én hittem neki.. iszonyatosan érzem magam,egyiket sem érdemlem meg,teljesen mélypont.. :(

csak annyit kérek tőletek,hogy írjátok meg,hogy látjátok a helyzetet... nem az hogy mekkora buta kis liba vagyok,én ezt nagyon jól tudom és beismerem..

de annyira kétségbe vagyok esve.. azt is tudom,hogy ezek nem ekkora problémák,és lesznek még nagyobb pofonok az életben, de én csak egy 16 éves érzékeny lány vagyok,akit ennyi is megráz kegyetlenül... "Ami nem öl meg erősit" persze.. de nekem most szükségem van az exemre.. tudom hogy szükségem van.. de nagyon félek a következményektől..


2009. okt. 28. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Végigolvastam, mi lehet a lehetséges kimenetel?

1. Összejöttök újra és love

2. Epekedsz utána mert még mindig nem felejtetted el és sokáig fogsz szenvedni

3. Ha össze vagy zavarodva tessék mind a kettőt egy kicsit mellőzni, hogy tisztábban láss és igen a pofonok csak erősebbé tesznek

2009. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha szereted az ex-edet mond meg neki, hogy nem lehetnétek e csak barátok legalább mert hiányzik
2009. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt ő nem fogja elfogadni..:(

amúgyis szenvednénk úgy,mert tudjuk hogy mást nem lehet..:(

2009. okt. 28. 12:25
 4/10 Andrewka ***** válasza:
100%

Hiába kérted még csak azzal kezdem h egy hülye kis liba voltál.(NE sértődj meg!)

Mégpedig azért mert midkettőt hülyére vetted. Az exed kétszer is. Először amikor szakítottál majd meggondoltad magad, aztán meg amikor visszamentél volna hozzá és ismét meggondoltad. A mostanit meg szintén mert visszamentél az exhez de meggondoltad magad. Ebből már nagyon nehéz jól kikeveredni.

Szerintem a következőt kellene csinálnod. A mostani barátoddal gondolom nincs minden rendben. Kérj tőle időt. Ne találkozzatok pár hétig. Ne is beszéljetek. Ha szeret megérti(az írásodból nekem az jön le h nem fogja, de ne legyen igazam). A szünet alatt gondold végig h melyik fiútól mit kaptál és mit kaphatsz még, kihez vonzódsz jobban, kibe vagy szerelmes stb. És dönts. De vállald fel a döntést és tudasd is a másikkal. Hagyd ott végleg.

Ha az exet választod akkor is csak úgy van esélyed ha végleg lezárod a kapcsolatot a mostani barátoddal. Ezt el fogja várni mindenképpen. Kockázat persze van, de vállalni kell.

Légy őszinte és kérj bocsánatot, mert jelen pillanatban mindkettő éretlen kis csitrinek tart aki a napi fellángolásai után megy.


22/f

2009. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem egy irigylésre méltó helyzet az biztos!

Én személy szerint nem ítéllek el, mert oké tehetsz róla hogy így alakult de az érzéseinek senki sem parancsolhat. Azt hogy most mit tegyél ahhoz először gondold végig melyikük a fontosabb melyikükkel lennél szívesebben és mikor lenne kevésbé fájdalmas a választás. Az hogy az exeddel megpróbáld-e újra, még várj egy kicsit, beszélj vele hogy most ez hogy jött hogy megint veled akar lenni nehogy valami hülyeségbe menj bele...Mert lehet hogy volt neki valakije szakítottak és csak féltékennyé akarja tenni de az is lehet h nem tud mással lenni azóta mióta szakítottatok és teljesen oda van érted..Hallgass rám és ne hallgass a szavaira, tettekkel kéne bizonyítania sztem, hogy tényleg téged akar és hogy van értelme ennek az egésznek.. Gondold át és ne idegeskedj jóra fognak fordulni a dolgok! És most a legfontosabb hogy a szívedre hallgass!

Remélem segíthettem

17/L

2009. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én a helyedbe elmesélném az exemnek h próbáltad őt elfelejteni, összejöttél ezzel a másik fiúval, de nemtudtad kiverni őt a fejedből. ilyen szép és kedves dolgokat írjál neki msn-en vagy ímélen, vagy akárhol, és fejtsd ki szépen, érthetően, hosszan, és a végére írd oda, hogy ezaz egész arra volt jó, h rágyere h őt szereted (mármint az exet). éshogy szeretnéd ha adna mégegy utolsó lehetőséget, mert mostmár volt időd gondolkodni, úgy h nemvolt melletted egy pasi sem, és már tisztában vagy az érzéseiddel.

sztem egy próbát megér.

2009. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de ha őt választom,fogalmam sincs hogy mit mondjak a barátomnak..:( egyszerűen nem érdemli ezt.. és engem se..
2009. okt. 28. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az exed többet érdemel. Jó, ezzel az új srácot összetöröd, de mégis.. Most az ex felé billen a mérleg nyelve, szerintem.
2009. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Egy 16 éves normális lány vagyok, nem egy elkurvult,meg műcsaj. "


Ezt újragondolnám.

2009. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!! Szerintem most kicsit hagynod kéne mindkettőt, hogy ők is átgondolhassák mit is szeretnének veled kapcsolatban.

Én azt mondom h várj egy kicsit hátha megkeres magától az első barátod.Ha nem keresd meg te idő elteltével.Ebben sajnos benne van a két szék közül a padlóra esés is számolj ezzel!! Ha megvárod h lecsillapodjanak a kedélyek és azutáni keresésed is sikertelen lesz akkor se keseredj el.Ez tényleg hozzá tartozik ahhoz h erősítsd a jellemed és a szíved. 19/F

2009. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!