Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év után érdemes még reményke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után érdemes még reménykednem?

Figyelt kérdés
A barátommal most voltunk 2 évesek és utána bejelentette h jobb lenne ha nem lennénk együtt mert nem tudja hogy mit érez irántam. Azt mondta hogy nem akar nekem szenvedést okozni mert mostanában nagyon sokszor megbántott.Azt is mondta hogy szeret velem lenni,de ő is össze van zavarodva és nem tudja hogy miért van ez.(kb 3 hete érzi ezt azelőtt semmi gond nem volt) Én próbáltam még utána is beszélni vele meg megoldani de nem ment. 1 hete szakítottunk és nem tudok másra gondolni csak hogy visszakapjam. Nem tudom érdemes-e még reménykednem abban hogy 1-2 hónapon belül meggondolja magát.Abban reménykedek hátha hiányozni fogok neki.Szerintetek van még rá esély hogy újra összejöjjünk?
2009. okt. 28. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára ugye. De korokat adhattál volna mert sokat jelent. Amúgy azmegse fordult a fejedbe h ezigy előre bevolt tervezve és valaki mást szeret? Nembiztos hogy így van csak ugyebár..:S
2009. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andrewka ***** válasza:

Szeret veled lenni és szerelmes beléd nem ugyanaz.

Szerintem engedd el. Az élet megy tovább, ha kicsit nehéz akkor is.


22/f

2009. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok barátom 22. Biztos nincs senkije arról már tudnék,elég kicsi városban lakunk.
2009. okt. 28. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!