Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még várnom, reménykednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még várnom, reménykednem?

Figyelt kérdés
Párommal kb másfél éve vagyunk együtt. Még nem vált el, de feleségétől külön élnek. Kiderült, hogy a felesége még mindig nem tud rólam, emiatt - megint - összevesztünk. Azzal érvel, hogy engem akar ezzel védeni. Vélemények, érdemes még várnom, kitartanom? Ffiak válaszát várom inkább.
2011. jan. 18. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok férfi, de kívülről nézve úgy gondolom, ez a pasi csak játszik veled. Nem fogja elhagyni a feleségét.
2011. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ha már külön élnek akkor az nagy lépés. lehet tényleg csak téged akar megvédeni, h ne szekáljon az asszony, és persze, h könnyebben menjen a válás.
2011. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

te tudod, te ismered v nem ismered a párodat...:-S

elsőre csak úgy tűnik játszik veled...

2011. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Most offolni fogok, de majdnem ugyanabban a cipoben jarok.

Ha akarsz esetleg beszelgetni, irj privit:D

2011. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben. Szerintem a párod tényleg téged akar védeni. Miért fontos neked, hogy a leendő ex-nejen tudjon rólad? Elég lesz majd azt elviselned, amikor tudni fog rólad és emiatt rendez jelenetet.

Addig örülj, amíg nem cseszeget, viccen kívül.

2011. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De nem értem, miért nem vállal fel, ha már külön él? Nekem ez olyan, mintha a leendő ex nejét akarná védeni...
2011. jan. 18. 20:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg szeretne varni, hogy lezajlodjon a valas, mert hiaba nem el egyutt a felesegevel, ok meg mindig ferj es feleseg "elmeletben".
2011. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha külön élnek és nem mondja meg a feleségének,akkor csak téged akar védeni!Hidd el,nagyon felkavarná a válás körüli ügyeket..


Ha olyan a feleség,akkor simán előáll azzal,hogy igen?!így állunk?!,akkor kiforgatlak mindenedből.Másrészről meg rád is,rád szállna.Ha esetleg gyerek van,akkor abszolút ellened hangolná őket.


És ezt tapasztalatból írom..

2011. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ebben az esetben, ha tényleg ezt gondolja, akkor lehet szüneteltetnünk kellene addig, míg a válás le nem zajlik, hisz bármikor "lebukhatunk"..
2011. jan. 18. 20:49
 10/17 anonim ***** válasza:

20:46 vagyok

Rakerdeztel-e hogy miert nem vallal fel? O mit mondott?

2011. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!