Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert a volt baratnojevel beszeli ki a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

A baratom a facebookon beszel a regi baratnojevel,panaszkodik arrol, hogy nem tud mit csinalni mert nekem semmi sem jo,semmi sem inyemre valo, hogy en elvagyok telve magamtol, mert mindenhez ertek. O nem gondolta, hogy ilyen lesz velem. Taglaja a csajnak, hogy kar amiert nem mukodott az o kapcsolatuk (a csaj mar ferjnel van es gyereke is van). Megkerdezte a baratomat ha szeret engem erre a valasz az volt hogy igen de nem ugy ahogy ot.

Nem ertem, hogy mirre megy ki a dolog, ketelyek kozt vagyok. Nem jo az sem, hogy elolvasom az uzeneteit mar ha van mit mert ugyel hogy ne maradjon meg semmi.



2013. aug. 19. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó neked a szamár szerep, akkor hajrá, folytasd a kapcsolatot.De nála sosem leszel "ló".
2013. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bánja h már nincs együtt azzal a másik csajjal...mivel őt már nem fogja visszakapni, ezért az első adandó csajjal fog lelépni..így szokott ez lenni :(((
2013. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy kiderült, hogy te csak második lehetsz az életében. Úgyhogy a legjobb, amit tehetsz, hogy lelépsz.
2013. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt sem tudom megerteni, hogy szamara miert volt akkor fontos, hogy osszekoltozunk.

Hogy talaljam a dolgokat, hogy en ezt megtudtam,mert lenyegeben titkon leptem fel az o fb-ra?

2013. aug. 19. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagy te együtt ezzel a barommal? Ne haragudj, de szerintem éppen ideje kirakni a szűrét.
2013. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ket eve jarunk
2013. aug. 21. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!