Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleim...

Hogyan győzzem meg a szüleim airsofthoz?

Figyelt kérdés
Elakarom kezdeni 17 évesen az airsoftot de ők nem akarják mert azt hiszik hogy ez agresszívvá tesz engem...Összeis vesztem velük egyszer emiatt..

2012. okt. 17. 19:30
 1/3 Jakus Tamás ***** válasza:

Nyugodtan ültesd le a szüleidet a géphez és mutasd meg nekik azt amit most írok.


Az airsoft nem agresszióra nevel, hanem csapatmunkára, fegyelemre, összpontosításra, és a magunkba valamint a társainkba vetett bizalom növelését segíti elő. És persze nem utolsó sorban nagyszerű kikapcsolódás.

Ha a tisztelt szülők úgy vélik agresszióra nevel akkor nagyot tévednek.


Biztos vagyok benne hogy hagynak téged akció játékokat használni a gépen, Ez gyakorlatilag ugyanaz csak épp mozogsz is nem csak a gép előtt ülsz.


Ha ez nem győzi meg a szüleidet akkor keress fel egy airsoft-ot űző ismerősödet és kérd meg hogy beszéljen a szüleiddel.

Ha meg a testi épséged miatt aggódnak akkor a megnyugtatásukra azt is leírom hogy ha a védőfelszerelés kifejezetten airsoftra van és a csapat társak sem retardált tuskók akkor pár apró esésen kívül nem történhet veled semmi.


4 éve airsoftozom. Tudom mit beszélek :)

2012. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. okt. 19. 18:33
 3/3 hun46y3 ***** válasza:

Ez egy remek csapatsport!

Tényleg nagyon sok mindenben segíthet.

Egyrészt egy airsoft játék utáni napon izomlázzal ébredsz, ezt garantálom. És miért van az embernek izomláza? Mert mozgott---Sportolt!


Az agresszió témájában is nagyon jót tud tenni egy óra lövöldözés. Komolyan, mi a jobb, ha dühödben szétversz egy ajtót, vagy egy hosszú hét után, szervezett körülmények közt biztonságban végigküzdesz egy kis csatát.


Tapasztalatból mondom: Nagyon kedvesek szoktak lenni a többiek, hiába vagy újonc, segítenek, és hamar beletanulhatsz a dolgokba!

Az előttem szólónak teljesen igaza van, annyit tudok ajánlani, hogy ha gond van, írj ide privát üzenetben és fogalmazok neked egy szép hosszú esszét, amivel garantáltan meggyőzheted szüleidet.


Viszont tényleg fontos, hogy veled legyenek, mert 18 alatt csak engedéllyel játszhatsz, valamint fegyvert sem vehetsz.

2012. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!