Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15 és egy 23 éves között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 és egy 23 éves között működhet egy kapcsolat a korkülönbség ellenére?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kb. ha 20 leszel. Akkor már nem annyira szembetûnõ.
2013. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem müködhet, mert:


1.verzió: a fiú csak megdugni akarja a naiv tinilányt


2. verzió: a fiú agyilag egy tinilàny szintjèn àll, ami viszont komoly mentális problèmát jelent



Persze, teljesen mindegy, hogy tapasztalt felnött emberkènt mit mondunk, mert ti úgyis csak mentek a magatok feje után.


Ès igen, kb. 20 èvesen nem lenne baj

2013. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jó akkor ezek szerint semmiképp nem működhet a dolog.
2013. aug. 19. 22:43
 14/15 anonim ***** válasza:

működhet valameddig de hosszú távon sztem nem.

16 voltam, mikor barátom 23, 3 évig voltunk együtt, de az utolsó másfél év szenvedés volt részemről.

Főleg azért, mert olyan fiatalon -egyrészt nem is tudtam mit szeretnék, másrészt éretlen voltam.

És ahogy telt az idő, változtak az igényeim, szerettem volna másfelé menni. Nem konkrétan másik pasihoz, de abban biztos voltam, hogy nagyon fiatal voltam én ahhoz az illetőhöz. Az illető kitartott volna mellettem, de nem láttam rá módot. :

2013. aug. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

kérdező, mindig minden akkor működik, ha hiszel benne.

nem akkor ha mások szerint fog/nem fog.


több olyan párt is ismerek akik között hasonló a felállás, és nagyon jól megvannak.


ha hasonló a gondolkodásotok, akkor mi lehetne a gond?

Az hogy más mit gondol, nem kell hogy érdekeljen.


Mondjuk felhozom a saját példám...én is 25 körül leszek lassan, de mindig is fiatalabbakkal voltam/érdekeltek, sőt el sem tudom magam képzelni velem egykorú lánnyal, mert annyira gyerek vagyok még, hogy nagyon. :D

Velük érzem magam a legjobban.

Az én bölcsességem: Ne gondolkodj semmin, és nem leszel beteg, nem lesznek problémáid. Mosolyogj és a világ visszamosolyog :D

2013. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!