Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek számít a kor egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tegnap össze jöttem egy fiúval, eleinte nagyon elleneztem a kapcsolatot a kora miatt (15 éves). Igazából engem zavar a kor nem tudom miért nem tehetek róla. Én 17 éves vagyok.



Szerintetek gáz hogy összejöttem vele ? Ti a helyembe mit csináltatok volna ? Valaki hasonló helyzetben ?

17/l



2013. aug. 3. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az még nagyon éretlen egy gyerek.
2013. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem abszolút nem érdekel a kor. Viszont azt tudnod kell, hogy minden lány sokkal jobba kijön egy nála idősebb sráccal. A fiatalabb az értelmi szinten nagyon alacsonyan áll, persze vannak kivételek, de ritka. Nekem 1 éven keresztül volt egy velem egyidős barátom és szörnyű volt az egész, akkor csak azért nem tűnt föl, mert nagyon szerelmes voltam. Viszont miután szakítottunk másfél hónapra rá, összejöttem a nálam 7 évvel idősebb párommal és már több mint 8 hónapja megvagyunk. Úgyhogy, a kor nem számít, csak tudni kell merre kerekíts ;)


17/L

2013. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

amúgy nem tudom úgy is érzem hogy nem fog sokáig tartani :S

meg ugye nagyon zavar a kora :c

2013. aug. 3. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:

De figyelj, ha annyira zavar a kora, akkor kerek-perec meg kellett volna mondani, hogy figyelj, neked ez nem jó, ne haragudjon. Mi van akkor ha neki tényleg nagyon tetszel? És ezzel teljesen megbántod szegénykémet.


Amúgy meg, én amikor összejöttem a 24 éves barátommal adtam neki 2 hetet, mert mondom, ez úgysem fog sokáig tartani. Ezzel szemben már lassan 9 hónapja vagyunk együtt.


17/L

2013. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy mértékig igen,de amúgy nem.

Egy fiatalabb is lehet érettebb a koránál,bár én 17 alatt nem nagyon kezdenék,viszont időebbekkel már voltam és ezt ők is így látták.

18/F

2013. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én meg is mondtam neki hogy zavar nem 1x nem 2x

de 7 hónapja fűzött már és már sajnáltam szegényt

viszont mint barátot nagyon szerettem , de nem tudom :s

2013. aug. 3. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából 18 éves kor alatt teljesen értelmetlen párkapcsolatot kialakítani. Olyan 19-20 éves kortól lehetne érdemes. Most arra, hogy tinédzserként kiéljék a vágyaikat egyesek, felesleges, nem erről szól a kapcsolat.
2013. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!