Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak. Komolyan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak. Komolyan nem értelek benneteket. Miért vagytok ilyen kegyetlenek velünk?

Figyelt kérdés

Mit kell egyáltalán átélnetek,megélnetek az életben,hogy mindenféle lelkiismeret vagy bűntudat nélkül,átgázoljatok egy nőn?

Azt hittem,ha egy nő normális felfogású,rendes,tényleg jó lelkű,nem használjátok ki,és nem gázoltok át rajtunk...de tévedtem...nem tartom magam rossz embernek,sőt,mindent megadtam az exemnek,és mai napig nem értem,mi vezethette egyáltalán arra,hogy ezt megtegye velem...


2013. aug. 20. 21:58
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Megértem a Ti hozzáállásotokat is...nyilván,evidens,hogy erre a férfiak is felháborodnak...de akkor mondom,hogy tisztelet a kivételnek...

Amúgy röviden,tömören annyi történt,hogy volt egy férfi az életemben,akit imádtam,mindent megadtam neki,ő meg megalázott,és kihasznált...hazudott nekem,és olyan dolgokat csinált,hogy kb. az egész falu rajtam röhög...csak ennyi...de ez hosszú és bonyolult...

2013. aug. 20. 22:02
 12/34 anonim ***** válasza:
61%

Mert téged biztos elvakitott a lila köd és az exed mindig is hülye volt de te meg összejöttél vele, te bajod, hülye voltál , old meg, másnak is van problémája ne ide irkàlj ilyen ******* **********


Egyébként bár ugy tünhet van tartalma és értelme a kérdésnek mert több soros,, dee nincs, ez is csak valami értelmetlen ***** már csak azért is mert semmi konkrétat nem írsz, de ha irnál akkor se lenne semmi

2013. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Jól van na...most nem értem mit támadtok...ha hülyeségnek gondolod,nem kell hozzászólni,ennyi...

Én csak kíváncsi lettem volna,hogy ilyenkor mi zajlik le egy férfi agyában,hogy ilyenekhez kelljen folyamodnia...

2013. aug. 20. 22:07
 14/34 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mi történt, nem tudunk semmit.
2013. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nagyjából próbáltam elmagyarázni...de bonyolult és hosszú...lényegtelen miket csinált...el kellett mennie dolgoznia 100 km-re tőlem,ráfogta a távolságra,de mikor olyanja van akkor felkeres,havonta vagy kéthavonta...míg haza nem jön felbégáz,mikor itthon van le se szarja a fejem...más lányokat fűz...hülyére vesz,manipulál,csak annyira amatőr,hogy én ezekre rájövök...persze mindig kitudja magyarázni,kifogásokat tud mondani...nem tudok ezen mit mesélni....én csak azt nem értem,mire jó ez neki?
2013. aug. 20. 22:12
 16/34 anonim ***** válasza:

miiihez? Ahhoz hogy hülye volt?? Az zajlott hogy hülye volt és ennyi


Pont erről beszélek, az ilyen kérdések, erre kb pont hogy neked kéne érezned mi miért történt, te voltál ott, te érezted,, és azért ne ide írj mert gàz, neked is van, elvileg, agyad, szíved, néha már jó hogy nem olyan kérdésekel jönnek. "jaj reggel nem mondta hogy jó reggelt HANEM, hogy szia!! Most akkor utál?!?" áhh pfftc

2013. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Jó...hagyjuk...hülye kérdésre hülye válasz...

Igazatok van,én vagyok a hülye...

2013. aug. 20. 22:17
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Arra vagy jó neki, hogy legyen mibe tömni a cuccot..Ha ezt Te nem érted meg, és nem fogod fel, akkor butább vagy mit gondoltam. Nem a férfi a kegyetlen, hanem Te vagy ostoba! Ne sajnáltasd magad, hanem ne feküdj le vele. Ennyi. Ebben nincs semmi bonyulult..mikor ilyeneket olvasok, szégyellem h nő vagyok, de komolyan!
2013. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
és megint, mire jó neki?? Semmire, hülye azt hülye ennyi,, de lehet ezért kap pénzt egy titkos nemzetközi kém-szervezettől
2013. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nem fekszem le vele,ez nekem is eljutott az agyamig,hogy azért keres...viszont ha nem kapja meg,akkor nem értem minek zaklat?
2013. aug. 20. 22:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!