Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak. Komolyan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak. Komolyan nem értelek benneteket. Miért vagytok ilyen kegyetlenek velünk?

Figyelt kérdés

Mit kell egyáltalán átélnetek,megélnetek az életben,hogy mindenféle lelkiismeret vagy bűntudat nélkül,átgázoljatok egy nőn?

Azt hittem,ha egy nő normális felfogású,rendes,tényleg jó lelkű,nem használjátok ki,és nem gázoltok át rajtunk...de tévedtem...nem tartom magam rossz embernek,sőt,mindent megadtam az exemnek,és mai napig nem értem,mi vezethette egyáltalán arra,hogy ezt megtegye velem...


2013. aug. 20. 21:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

"normális felfogású,rendes,tényleg jó lelkű,"


Lehet te ilyen vagy, de a srác nem volt az :D

2013. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ez a ficko hulye.Hagyd a pcsaba.Jobban jarsz ha kivered a fejedbol.
2013. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 DreamWeaver ***** válasza:
Bár nem tudom, konkrétan mi történt, de annyit azért tudnod kell, hogy a gondolataiddal teremteni tudsz. A gondolataidnak energiát adsz a napjaid során, aminek pedig energiát adsz, az valóra is fog válni. A pozitív gondolatok sikerhez vezetnek, a negatív gondolatok kudarchoz. Próbálj visszaemlékezni, a kapcsolatotok során mennyire voltál pesszimista? Mennyire voltál hajlamos aggodalmaskodni? Netán megfordult a fejedben, hogy nem vagy elég jó neki? Előfordult, hogy féltékeny voltál? Ezek és az ehhez hasonlóak mind negatív gondolatok, és ha tartósan akár akaratlanul is mantrázod Magadnak ezeket, valóra válnak. És legvégső esetben az is lehet, hogy nem voltatok együtt annyi ideig, hogy alaposan ki tudjátok ismerni egymást. Elképzelhető, hogy pl. túl sokat megadtál az exednek de ezzel elvetted azt, ami egy férfinak fontos; a szabadságát. Ha nem is tudatosan, de Te (is) mindenképpen tettél azért, hogy az történjen, ami történt. Az okok a gondolataidban és a cselekedeteidben keresendőek. És ne feledd; a negatív gondolatok kudarchoz vezetnek, a pozitív gondolatok sikerhez. Minden megjavítható! Fel a fejjel! :)
2013. aug. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megnyugtató és ösztönző hozzászólásokat!:)

Utolsó,amúgy teljes mértékben igazad van,és amit leírtál,pontosan ezeket éreztem...a szabadságát sosem vettem el,mondtam is neki,felőlem oda mész haverokkal amikor és ahová kedved tartja,persze nem azt mondom,néha valóban jól esett volna ha vitt volna magával,felvállal előttük...úgy vagyok vele,ha valakit vinni tudnak vigyék,az sosem volt az enyém,aki szeret mellettem marad...

Mondtam neki,hogy én nem tudhatom kivel szűri össze a levet,de ha már így alakul,akkor legalább én ne tudjak róla,és vessen véget ennek ő...

De sehogy sem jó,ha korlátozom bizonyos dolgokban akkor az a baj,ha nem,az sem vezet sehová...

2013. aug. 21. 16:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!