Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha 14 évesen szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha 14 évesen szeretnék egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Eléggé szeretethiányosnak érzem magam mivel nyolcadikban (most ballagtam el) folyamatosan azt láttam, hogy a többi lányt ölelgetik a fiúk (lehet mondani irigy/féltékeny voltam). Engem sokszor csúfoltak az alakom miatt is (nem mondom hogy topmodell vagyok de azért zacskó sem való a fejemre)és ezzel mindent kiöltek belőlem. A szüleim sem ölelgetnek, senki sem ölelgetett. amikor kivételes esetben megöleltetek, akkor sem éreztem igazán, hogy "igazi ölelés" lett volna.. akkor most mi van velem? (bocsi, ha kicsit vagy nagyon eltértem a témától)
2013. aug. 20. 22:29
 1/7 dromedarbalu ***** válasza:

Ez rossz :(

Ismerem az érzést nem gaz

2013. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A te szavaiddal élve nem gáz :)

Engem jó sokáig nem érdekelt a párkapcsolat, amit már bánok, mert kissé tapasztalatlan vagyok a koromhoz képest. Szóval szerintem nem gond korábban elkezdeni. Keress magadnak valami rendes, normális srácot, aki becsül, ne valami díszpintyet lehetőleg.

2013. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hűha, ez jobb volt mint amire számítottam :) Köszönöm a rendes válaszokat. És második: én sem olyan laza csávókra gondoltam. :)
2013. aug. 20. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
szia nemgáz én is ebben a cipőben járok, csak azzal a különbséggel hogy sokan szeretnének velem járni, de válogatós vagyok.. ezért nem jön össze. a legtöbb meg egy kis páwabu*i vagy bunkó és tudom hogy kihasználna. szóval vigyázz velük és próbálj normális srácot keresni, aki értékelni fog!:)
2013. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szerintem nem gáz,tök normális hogy így érzel

Amúgy véletlen nem Budapesti vagy?azon belül is 17.ker? :)

2013. aug. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, de nem 17. kerületi :)
2013. aug. 21. 11:21
 7/7 anonim válasza:

Ismerem az érzést kedves kérdező :(

De mindjárt itt a középiskola és akkor majd érettebb fiúk is lesznek a közeledben ;) Nem gáz egyáltalán

2013. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!