Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom magam túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom magam túltenni a párom múltján?

Figyelt kérdés

Elég sok nővel volt előttem, vagyis inkább úgy mondanám, hogy sok rövidebb kapcsolata volt, volt neki pár alkalmi kapcsolata is. Mi már együtt vagyunk 2 éve, minden nagyon jó, viszont én sokszor ideges vagyok mikor eszembe jut, hogy mennyi nője volt előttem. Nem veszekedek emiatt vele, meg nem vágom a fejéhez meg nem hisztizek, csak magamban rosszul esik a dolog, rossz kedvem is lesz tőle, ahogy eszembe jut, hogy vannak exei akiket ugyanúgy ölelgetett, puszilgatott, meg stb. stb.

Más is van ezzel így? Annyira zavar, hogy nem tudom ezt elfelejteni soha.

Nekem nem volt előtte csak 2 kapcsolatom, de azok sem voltak túl komolyak.


2013. aug. 21. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Téged meg két srác ölelgetett és puszilgatott előtte. Nem mindegy? Max tapasztaltabb a barátod szex terén. Most téged szeret már 2 éve. Tudsz a múltján változtatni? Nem! Akkor most "Megszoksz vagy megszöksz" módszer jön ;)
2013. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam,csa én sajnos ki is nyilvanitottam az edegessegemet....nemkellett volna. mar nem vagyunk egyutt a sok veszekedes miatt
2013. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De most veled van és nem az exekkel, téged puszilgat, téged szeret, téged ölel. Nem kell ezen gondolkodni! Az én párom az a tipikus nőfaló volt, kerek perec közölte velem, hogy volt 2-3 év az előttem lévő szakítás után amikor csak egy éjszakás kapcsolatai voltak, néha egy éjszaka 3-4 is... Én annyit kértem tőle, hogy egy alapos orvosi vizsgálatra menjen el és tudassa az eredményeket :D Ennyi erővel Ő is ki lehetne borulva, mert az én exem 20 évvel idősebb nálam... Az már a múlt, próbálj meg arra figyelni, hogy te igenis sokkal jobb vagy azoknál a csajoknál, mert te nem csak 1 éjszakára kellesz a párodnak!
2013. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!