Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most leakart koptatni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leakart koptatni vagy mi? Irjon mindenki

Figyelt kérdés
van 1 pasi ,aki tetszik,legutóbb bezséltem vele,és azt mondta, h szinte sosincs fenn,de aznap sokat bezsélgettünk msn-en.sokáig nemvolt fenn,nagyon sokáig.ma meg feljött msn-re.igaz,h elfoglalt státuszban volt,de rá irtam,erre sokáig nemirt vissza,aztán hirtelen kilpett...velem van gondja? :S:S vagy miért nem irt vissza semmit?Plzz irjatok,sokat segitene :)
2009. okt. 29. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
ja
2009. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos
2009. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem veled van a gondja mert akkor az elött sem beszélt volna veled msn-en.hivd fel vagy valahogy vedd fel vele a kapcsolatot és akkor kiderül minden.

mert igy csak örlöd magad.

2009. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy "szinte sosincs fenn". Nem egyértelmű, hogy nem életfontosságú neki az msn, van jobb elfoglaltsága is, mint hogy a gép előtt üljön? Lehet hogy épp "élesben" fűz egy csajt. Találkozz vele, vagy hagyd. Ezek az msn szerelmek rég halálra vannak ítélve.
2009. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet!

ha elfoglaltként jelentkezik be, valószínű dolga van, olyankor én se írok vissza mindenkinek!

2009. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy veled van baja. De akkor ne zaklasd mikor elfoglalt...;)

Ha le akarna koptatni letiltana msn-ről...

2009. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is belépek, rá se nézek a gépre, majd eltelik egy óra és elalszik vagy időzítve magától kikapcsol este a laptop. Esélyem nincs hogy megtudjam írt-e valaki közben...


beZSélgess vele telefonon inkább.

2009. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nemrég nézegettem,h a partenereik listájára kivett fel engem ismerősként,kinek vagyok ott...és nem volt ott az ő neve,vagyis nem vett fel az ismerősök listájába...akkor most mikor felvettem,akkor elutasitotta a kérelmet,vagy csak mshová mentett el pl:másik csoportba vagy mi?
2009. okt. 29. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!