Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jön mindig ezzel a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön mindig ezzel a barátom?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt mondja, hogy én nem is ismertem még ki őt igazán stb. Pedig több mint 11 hónapja együtt vagyunk, nem azt mondom hogy tökéletesen ismerem, de tudok amit tudok. Ő meg mindig azzal jön, hogy úgy ismer engem mint a tenyerét. Mire véljem ezt?
2013. aug. 21. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit beképzelt lehet a srác.
2013. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És szerinted jól ismer Ő téged? Valószínűleg téved. Az viszont logikusan megindokolható, hogy ha a kapcsolatotokról ennyit tudsz elmondani, hogy 11 hónapja vagytok együtt, akkor nem ismeritek igazán egymást.


Ahhoz, hogy két ember elmondhassa, hogy ismeri egymást, tényleg kell az, hogy együtt őrizzetek birkát. Ahhoz tényleg komoly dolgoknak kell történnie. Nem hosszú időt, hanem sok nehéz időt kell együtt megélni. És ezt nem lehet mesterségesen gerjeszteni.


A férfiak ráadásul még sokkal zárkózottabbak, tehát tényleg biztos, hogy nagyon-nagyon keveset tudsz róla.

2013. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!