Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolat elejen nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat elejen nincs meg a lelkesedes, kesobb kialakulhat? Folyt. Kov.

Figyelt kérdés
25/n vagyok Az a helyzet, hogy tulajdonkeppen "belemenekultem" egy kapcsolatba. Szeretoje voltam egy csalados ferfinak, erzelmek is kialakultak mindkettonk reszerol, ami elegge felemesztett, utaltam azzal a tudattal elni, hogy nem csak az enyem, hogy miutan tolem elmegy, agybabujik a felesegevel is, nincs jovonk egyutt, stb, ezert ezzel parhuzamosan megismerkedtem egy masik sraccal. Amint tisztazodott a helyzet, hogy mi legyen, mit szeretnenk egymastol, szakitottam a csaladossal, de meg beszelunk, ugy egyeztunk, baratok maradunk. A baj csak annyi, hogy nincs meg az a varazs, lelkesedes kozottunk, legalabbis reszemrol nincs meg, ami megvolt a nos pasival. Nagyon szeretnek egy stabil kapcsolatot, normalis eletet, jovot, mint barki mas, de ugy, hogy mindkettonkek jo legyen, de most meg semmit nem erzek, teljesen kozombos, talan tudat alatt valami olyasmit keresek, ami megvolt a nos ferfiban... Talan ez igy kicsit zavaros, remelem lesz olyan, aki megerti mi megy vegbe bennem...
2013. aug. 23. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már most nem érdekel akkor mi lesz később?

elején kéne lennie annak hogy akarod megismerni vele lenni..

2013. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmmm nem tudom, talan hirtelen tortent a "valtas" :) Mindenkiepp ki akarom verni a fejembol a nos pasit, talan o segithet nekem, vagyis ebben remenykedem. Nem ismerem meg olyan regota, csak ketszer talalkoztunk meg, arra gondoltam, talan idovel...
2013. aug. 23. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megértelek, pontosan tudom mire gondolsz hasonló helyzetben voltam de sajnos semmi jóval nem tudlak biztatni. A kezdeti lelkesedés, a szikra később sem fog belobbanni. Kiteheted a lelkedet is, mélyen megszeretheted az illetőt de a kémia amin szerintem az egész múlik, nemigen befolyásolható sem az elején sem később. Az ilyen kapcsolatok békés egymás mellett élések, sosem alakulnak át szenvedélyes nagy szerelmekké.
2013. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül én adnék neki egy esélyt, hátha mégis tud olyat tenni később ami közelebb hoz egymáshoz kettőtöket. Ismerd meg jobban.
2013. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na velem pont az történt, hogy az elején nem volt nagy lelkesedés a részemről, ő meg halálosan szerelmes volt. Aztán 2 év után megfordult a kocka... ő kiszeretett belőlem, és iszonyat összetörte a szívem :(((
2013. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!