Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezt csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt csinálja az anyósom?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, de legtöbbször ő van nálunk. Már a "fél szekyrénye" ittvan nálam, mert nagyon szokszor alszik nálam, és a koszor ruháit az anyukám mindig kimossa, aztán a szekrényembe kerülnek, így van itt is mindig tiszta ruhája.

Ha viszont a fordított helyzetet nézzük. Én ritkábban vagyok náluk, és a szennyesem a legtöbbször hazahozom inkább mosatni, és tiszta ruhát hagyok a barátomnál, hogy ha esetleg szükségem lenne rá valamikor (elfelejtek vinni stb.).


Viszont múltkor találtam egy zoknit a barátom szobájába, amit szerintem úgy nyár elején hagyhattam ott, és pár órát volt csak rajtam, de még nem volt kimosva. Gondoltam, hogy odarakom az ő koszos cuccai közé, amiket összeszedtem a szobájába, de az annya látványosan átválogatta az egészet, és félredobta az én zoknimat.


Ez normális? Nem várom el tőlük, hogy mossanak, főzzenek rám, de feleannyit kell mosnia a saját fiára is. Nem tudtam mit gondoljak.


Mielőtt valaki beleszólna, hogy ez miylen kis piti kérdés, nem, ez nem egy olyan égetően nagy probléma, csak egyszerűen furcsállatm.


2013. aug. 24. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan kimostam volna, ha már egyszer ott van, de tény az is, hogy sosem hagynám ott anyósomnak a használt zoknimat.
2013. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltékeny rád, főleg ha csak egy gyereke van. Sokszor ott alszik a kicsi fia nálatok és ez zavarhatja.
2013. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem neki hagytam ott, csak egyszerűen amióta észrevettem, hogy ottmaradt, kiváncsi voltam, hogy történik e vele valami vagy sem. Mert nálunk kérdés nélkül ki van mosva minden.
2013. aug. 24. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Én anyukám annó megmondta öcsém exének, hogy vigye haza a cuccait, mert ő automatikusan bevágta őket a szennyesbe. Igaz, az nem csak egy koszos zokni volt, hanem tényleg minden ruha, és halál természetesnek vette, hogy akkor majd kimossuk a koszos tangáit meg minden.


Én 2.5 évig jártam exemmel, volt nála egy rakás ruhám, de soha nem hagytam ott egyetlen egyszer sem szennyest mosni - bár szerintem két zoknit kimostak volna, ezen már nem múlt volna - egész egyszerűen csak szerintem illetlen, hogy otthagyod a párod anyjának a cuccodat, hogy na mosd ki.


Én nem furcsállom annyira, valszeg nem halt volna bele, ha kimossa, de inkább vidd haza.


22L

2013. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 viktor123456 ***** válasza:
Csak annyit mondok, hogy az anyja mos rá. Milyen férfi aki az anyjával lakik? :-)
2013. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkóság volt tőle, hogy nem mosta ki. A te anyukád is kimossa a párod cuccait, akkor ő egy zoknit igazán kimoshatott volna. Nekem is mosott már pár cuccomat a barátom anyukája, nem volt belőle gond.
2013. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!