Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sok csalódás után félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok csalódás után félek ismerkedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Az eddigi életem során sok olyan lánnyal találkoztam, akikkel nagyon úgy nézett ki, hogy lehet valami. Telt-múlt az idő, és a végén mindig az jött ki, hogy maradjunk csak barátok. Én pedig ott álltam, félig már szerelmesen, és csalódottan. Bevallom, hogy eléggé fájtak ezek a dolgok. Minden egyes ilyen eset mély sebet ejtett rajtam. Emiatt pedig úgy érzem, félek attól, hogy akár csak megkedveljek egyetlen lányt is.

DE közben meg nagyon vágyom már egy társra. Ki szeretnék törni ebből az egészből, csak nem tudom hogyan kellene.


Bocsi ha kicsit össze-vissza írtam, de nagyon szét vagyok most hullva...



2013. aug. 25. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
MOndjuk lény férfi... És bátor.
2013. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Naponta 40-en megkérdezik ezt. Alapítsatok valami egyesületet. Vagy tarts ékszerteknőst.
2013. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
járj kur*vákhoz! tőlük azt kapod amiben megállapodtatok. nem érdemes nőkkel komolyan foglalkozni!
2013. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha magamat látnám...
2013. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as, veled sem érdemes foglalkoznia a nőknek....
2013. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 évvel fiatalabb vagyok nálad, de engem is ért már pár csalódás!

Volt olyan fiú, aki másfél évig szédítette az agyamat, én nem láttam a rózsaszín ködtől, végül pedig eltűnt az életemből. Nyilván összetettebb volt a történet, de nem is ez most a lényeg...Ezután is csak csalódások következtek...

Aztán nekem is eljött az az időszak, mikor eldöntöttem, nekem aztán nem kell senki!! Hiába próbálkoztak nálam, elutasítottam őket! Bár nagyon vágytam a szerelemre, inkább maradtam egyedül, minthogy újra a padlóra kerüljek.

De aztán végre megtört a jég! Szerelmes vagyok végre! Ez a fiú teljesen más, mint eddig bárki. A lényeg, hogy érezni lehet, mikor eljön az a valaki, akinek esze ágában sincs átverni és fájdalmat okozni.

Sokat gondolkodtam és arra jutottam, hogy padlóra kellett kerülnöm és felállnom jó párszor ahhoz, hogy végül kiérdemeljem a jutalmat :)

Nagyon sajnálom, hogy széthullva érezd magad, de ne görcsölj rá erre az egészre! Ne azon gondolkodj, hogy mennyire jó lenne szerelmesnek lenni és leginkább ne gyötörd magad azzal, hogy magadat hibáztatod! Jönni fog az a bizonyos lány, ha jönnie kell :) Fel a fejjel!

(19/L)

2013. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi. épp ma mondta egy lány, akivel nemrég ismerkedtem meg, hogy én vagyok a legjobb barátja. remek (Y). Az a probléma, hogy túlontúl rendes vagyok a nőkkel. Vagy a franc se tudja.

Úgy érzem kezd bennem kialakulni valami erő, ami túllendít ezeken a szarságokon..

2013. aug. 26. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!