Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobban tisztelik a pasik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban tisztelik a pasik az olyan nőket, akik nem fekszenek le 1 hónap együtt járás után?

Figyelt kérdés
Gondolok én itt a 18-25 évesekig.
2013. aug. 27. 13:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy nőben igenis legyen annyi tartás, hogy ne dobja oda magát úton útfélen első randin mindenknek! Én akármennyire kivánok valakit az egy hónapot minimum kivárom. Régen ez 1 év volt. És ez már teszt, hogy mégis a másik mennyire gondolja komolyan. Engem akar-e vagy csak egy szexpartnert. Ha valaki odaadja magát az ne csodálkozzon ha nem becsülik eléggé és esetleg hamar kidobja a srác. Az az értékes amire várni kell, amiért küzdeni kell nem ami az ölünkbe pottyan..
2013. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%

11-es.

Ezt kevés pasi gondolja így.

Attól hogy első nap mondjuk lefekszik velünk attól még utána ugyanúgy becsülhetjük vagy tisztelhetjük őt ez nem ezen múlik.

De mondjuk ez más a 18 éveseknél és más 25 felett.

2013. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp előny ha egy nő nem adja oda magát egyszerre !
2013. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%

#11


Pont hogy ez a baj, hogy sokan azt hiszik hogy attól lesz értékes valami, ha meg kell küzdeni érte és rengeteget kell rá várni. Mire megkapják meg már olyan dolgokat képzelnek bele, amik nincsenek is és rádöbbennek hogy nem is az amire igazán vágytak.

Szerintem az az igazi, ha valamit, valakit azért becsülsz meg, mert megismered és rájössz, hogy megérdemli hogy becsüld és szeresd. Nem azt hogy küzdened kellett érte, hanem a tulajdonságait.


A 10#-es válaszoló vagyok, barátommal nem kellett megküzdenünk egymásért, szimplán csak az ölünkbe hullott a boldogság és azóta is imádjuk egymást.


Nem szabad elhinni, hogy csak akkor érdemled a boldogságot, ha megszenvedsz érte. :)

2013. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen korban azért nem kéne rögtön ágynak esni, az 1 hónap kb normális lehet, de tényleg ha ilyen kőbe vésett szabályként várakoznak vagy lépnek, az gáz.


Szerintem nem emiatt kellene a tiszteletnek kialakulnia, hanem amiatt, hogy korrektek egymással, őszinték, nem verik át egymást. És egy ilyen lefekvésnek azt kellene jelentenie, hogy nem válnak többé el. Tehát aki belemegy, az azt jelzi ezzel, hogy megismerte és megszerette és elfogadja annyira a másikat, hogy vele legyen élete végéig.

Aki még ebben nem biztos, az meg nem megy bele.


De a legtöbben sajnos nem így vannak ezzel.


Szerintem ha valaki első látásra szeret és mondjuk sok beszélgetés után akár 2-3. randin annyira úgy érzi, hogy megtalálta élete párját, akkor ha lefekvéssé fajul a dolog, attól még nem egy útszéli az illető nő és nem kellene kevésbé tisztelni...

És ha egy másik valaki annyira nem ismerte ki udvarlóját, hogy 3 hónap után is bizonytalan és idegennek érzi, akkor meg ez nem feltétlen jelenti azt, hogy egy igen komoly erkölcsöket valló szűzmária a lelkem. Hanem csak egyszerűen nem győzte még meg a pasi arról, hogy neki való...

2013. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Látom, megoszlanak a vélemények :) Mindenkinek ment a zöld :) Köszönöm szépen :)
2013. aug. 27. 14:00
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

A bizalomért igen is "küzdeni " kell, nem jön sokaknál egy hónap után, legalábbis, akkora bizalom , hogy odaadja magát teljesen a másiknak.

Ha mégis, akkor szerintem az ilyen ne csodálkozzon ha átverik, én legalábbis nem sajnálnám.

Ha mindenkinek odaadná magát az ember egy hónap után mégis hánnyal lenne életében?50-100-al?Ez azért elég gázos.

A másik meg : miért kell szenvedésnek beállítani pusztán, mert az embernek várni kell valamire és igen is meggondolja a nő közel engedi-e ennyire?Ez sokkal reálisabb, természetesebb viselkedés, mint rögtön megnyílni amilyen világban élünk.

2013. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%

17#-es!

Arra is gondolj, hogy attól, mert Kis Juliska Nagy Jóskának rögtön odaadta magát, abból nem következik az, hogy Közepes Pistának, Gipsz Jakabnak és a haverjainak is rögtön odaadja magát, HA EGYÁLTALÁN odaadja magát nekik is... Kis Juliska ugyanis kizárólag Nagy Jóskába szerelmes, a többiekkel nem foglalkozik. Jóskának meg akár rögtön megmutatja, ennyi.

2013. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%

Ez lemaradt:


Tehát még mindig inkább tiszteletre méltóbb egy olyan nő, aki rögtön odaadja magát egynek, és kitart mellette egy életen át,

mint egy olyan nő, aki minimum 1 hónapig vagy akár tovább tartja a távolságot, hagyja küzdeni a férfit, majd vele van néhány hétig-hónapig, és utána várja következő küzdő alanyt, majd a következőt, és ki tudja még hányat...

2013. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%

"Arra is gondolj, hogy attól, mert Kis Juliska Nagy Jóskának rögtön odaadta magát, abból nem következik..."


Nem következik , de nagy a valószínűsége.Aki odaadja magát hamar valakinek, miért " váratna " másvalakit?



"Tehát még mindig inkább tiszteletre méltóbb egy olyan nő, aki rögtön odaadja magát egynek, és kitart mellette egy életen át,

mint egy olyan nő, aki minimum 1 hónapig vagy akár tovább tartja a távolságot, hagyja küzdeni a férfit, majd vele van néhány hétig-hónapig, és utána várja következő küzdő alanyt, majd a következőt, és ki tudja még hányat..."



Az tényleg nagyszerű ha kitart mellette egy életen át, de nem árt tudni előtte mire vállalkozik, mert kicsi az esélye , hogy pont eltalálja és közben persze másnak sem adja oda magát rögtön.

Pont akkor van nagy esély kitartani élete párja mellet ha kiismeri.Kivételek persze akadnak, de attól még nem az lesz az általános.

2013. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!