Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy elmegy erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy elmegy erre?

Figyelt kérdés
Nem érdekel, ha bulizni megy egyedül, vagy vmi ilyesmi. De valahogy nagyon zavar, hogy focimeccsekre jár. Most is megy fel debrecenbe. És ez engem tényleg zavar. Persze nem mondom neki, menjen csak, nem fogom visszafogni, de ez miért zavar, ha más nem?
2013. aug. 27. 19:12
 1/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
Miért nem tartasz vele?
2013. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Baccardi01 ***** válasza:
Gondolom azért, mert utálja a focit, vagy mert nem hívja.
2013. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem utálom a focit. De nem hívott ide magával én meg nem "pofátlankodom" a társaságába be.
2013. aug. 27. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele csak szépen higgadtan
2013. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ezen mégis mit? Nem akarom, hogy ne menjen, nincs jogom megtiltani neki. Csak annyit nem értek, hogy ezek a focimeccsek miért zavarnak, ha más nem.
2013. aug. 27. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
nem azért, mert nem hívott?
2013. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Máshova sem szokott hívni..
2013. aug. 27. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy ez zavar, nem?
2013. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Igazából ha elmegy buliba. Vagy haverokkal másik városba, strandra akkor sem hív, de ezek nem ráznak meg. Nem érdekelnek. De amikor mondja, hogy ő megy focimeccsre..Legszívesebben könyörögnék neki, hogy maradjon, ne menjen.
2013. aug. 27. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!