Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket zavar, ha a baratotok elmegy nelkuletek bulizni a haverjaival? 6 honap utan is. Az az oszinteseg, hogy engem zavar, ha nelkulem jar bulizni, csak en reagalom tul?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem tudom!
2010. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Nem vagytok egymáshoz ragasztva. Bocs ha nyers leszek, d emás is létezik az életében, pl. a havaerjai és velük is kell foglalkozzon. Te is eljárhatsz nyugodtan a barátnőiddel néha, nem csak az ember szerelme létezik a világon.
2010. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.Féltékeny típus vagyok és ezért tönkre is mennek a kapcsolataim.Ez ellen nem tudok tenni.De ha meg elfojtom magamba akkor később csattan egy nagyot:S
2010. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nélkülem is szokott elmenni, meg velem is...másfél éve után...ha nekem nincs kedvem menni, neki meg van, akkor miért ne mehetne...23/L
2010. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

Velem is ez volt muthéten.Ott voltam nálluk. ö meg elment buliozni.hivott de nekem nem volt kedvem menni.Haza jött aztán seretkeztünk egyett azt ennyi.:d nem zavarna.:D

14/L

2010. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
zavarna. :S bár én kimentem már párszor nelkule, amirol nem tud :S
2010. jan. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ku..ra zavarna...de szerencsére se az elején,se azota nem megy nélkülem,és ez 3 éve tökéletesen működik
2010. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavar. 2 éve vagyunk együtt és már többször is előfordult. Szeretjük egymást de nekünk ez nem azt jelenti h mindig együtt vagyunk. Neki is kell h a barátaival eressze ki a gőzt néha és nekem is. Ha meg akar csalni úgyis talál rá módot ha állandóan vele vagy.

21/L

2010. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
engem egyáltalán nem zavar, sőt én jobban szeretek a barátnőimmel bulizni.. nálunk épp fordítva van a helyzet, hogy inkább ő a ragaszkodóbb.
2010. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát az öszintét megmondva engem zavar egy kicsit, de ennek ellenére elengedem a haverjaival mert megbízok benne. De mondjuk álltalában együtt megyünk bulizni vagy csak meginni egy italt a haverokkal, de amugy elengedem ha egyedül menne, nincs belöle semmi baj!!!! nem csinálok ebböl olyan nagy balhét!!!

Szoval elengedem mert a bizalom számit: őis megbízik bennem és énis!!! Nállunk ez a lényeg!!

KICSI.B

2010. jan. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!