Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, hogy ne gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés

Rettenetesen egyedül érzem magam.

A srácok, akik tetszenek, vagy bunkók, miután megismerem őket, vagy meg sem ismerem őket, vagy foglaltak. Félreértés ne essék, nem akarom megkapni A tökéletes pasit, csak egy pasit, aki SZÁMOMRA tökéletes. Igazából van egy, akit imádok, úgy, ahogy van, de az egész irreális, több, mint 10 év van köztünk... És lehet hülyézni, de Vele tényleg érzem, hogy szerelmes vagyok, mert ilyen még nem volt. Már a nevétől összeszorul a gyomrom, remegek érte, hiányzik, utálom, utálom, hogy megismertem, és tudom, hogy soha semmi nem lehet... és közben mégis imádom, nem tudok nem rá gondolni.

Idióta vagyok. Egy gyökér. Vagy csak szerelmes, nem tudom, érzem..

Hogy a viharba felejthetném el, vagy mit tegyek?! Ez így nem állapot, egyszerűen kell, mint az oxigén...

Kérlek,kérlek legyetek egy kicsit megértőek, nincs rosszabb a viszonzatlan szerelemnél, ezt 101%ra mondom. És tuti Te is tudod.


Csak tizenhat vagyok. Lehet nevetni.


2011. máj. 6. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És hány évesek vagytok?
2011. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én tizenhat, ő pedig harminchoz közelít.. Esélytelen, tudom.
2011. máj. 6. 16:00
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne esélytelen? Ja, ha te annak tartod ezt, akkor naná, hogy az. :)
2011. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Harminc éves lassan.. Nem hinném, hogy bármi komolyat akarna tőlem. Én iskolába járok, ő meg az élet ösvényt tapossa... Munka, család, gyerekek... Amiket én még nem tudok megadni. Pontosabban meg tudnék, de szeretném végigjárni az iskolát, majd az egyetemet.
2011. máj. 6. 16:05
 5/17 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben. Kicsit kisebb korkülönbséggel. Tényleg szörnyű .Csak az idő és egy újabb pasi segített. De még mindig megborzongok az emlékére.
2011. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor ilyen erővel én is mondhatnám, hogy esélytelen volt a párommal való összejövetel. 7 év, 200 km. Aztán mégis itt vagyunk most, együtt.
2011. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pontosan.Igaza van az előttem szólónak.Ne add fel!Soha!Járd csak végig a sulit, tanulj.Aztán majd pár év múlva, amikor te is idősebb leszel, visszatértek majd rá.Soha nem lehet tudni mit hoz a jövő.
2011. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,némileg azért jobb kedvem lett!:) Majd a jövő eldönteni, remélem jól dönt..

"Akkor ilyen erővel én is mondhatnám, hogy esélytelen volt a párommal való összejövetel. 7 év, 200 km. Aztán mégis itt vagyunk most, együtt."

Sok boldogságot a továbbiakban is Nektek!:)

2011. máj. 6. 16:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Köszi, hajjaj, megvan ám. :)))
2011. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről egy zeneszöveg részlete jutott eszembe,amit most le kell írnom.:

"I hate everything about you,why do i love you?!"(Three Days Grace-I hate everything about you.)

:) Egyébként sok sikert kérdező,ne add fel!:)

16/L

2011. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!