Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóságba kevésbé kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóságba kevésbé kívánom vele a szexet, de álmomba állandóan. Ez most hogy?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok párkapcsolatban. Harmonikus, kiegyensúlyozott , jó kapcsolatban. Nagyon szeretem a páromat és jól kijövünk egymással, de ezek mellett úgy érzem, hogy nekem bőven elég heti 2-3 alkalom a szexre. Egszerűen sokszor úgy érzem mint aki kiégett. Nem voltam mindig ilyen.. Régen imádtam, sőt előbb kezdeményeztem mint a barátaim. Egy pszichológus ismerősöm azt mondta nekem egyszer, hogy tudományosan bizonyított, hogy azok a nők akik nagyon fiatalon veszítik el a szüzességüket, megannyi kapcsolaton túl vannak, és jó pár egyéjszakás kalandon, azokkal ez fog történni elég hamar. Kiégnek! Belefáradnak, beleunnak idővel. Sajnos vagy nem sajnos az én életem is ilyen volt. 15 évesen az első barátommal túl estem az első szexuális élményemen, majd utána 21éves koromig semmi másról nem szólt az életem csak a bulikról és a férfiakról, töménytelen mennyiségű tiszavirág életű kapcsolatról, viszonyokról. Úgy érzem, hogy mióta a párommal vagyok azóta nyugodtam le. ( bár már előtte se jártam bulizni és nem bonyolódtam kalandokba vagy meggondolatlan kapcsolatokba) Nekem ő az igazi, és ő is így gondolja. Viszont az utóbbi időbe sokszor visszaköszön álmomba a régi "énem". Azt szoktam álmodni, hogy állandóan csak szexelnék a barátommal, éjjel-nappal kívánom... Ha álmomba ez van, akkro a valóságba miért nincs? Alapjában véve nagyon jó vele a szex, vele semmi gond. Csak mintha nekem nem lenne már ez létszükséglet. (hozzáteszem nem vagyok se depressziós, és nem szedek semmilyen gyógyszert) Volt akivel már hasonló előfordult? Értelmes válaszokat várok!

2013. aug. 29. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a valóságban csak szimplán fáradt vagy mert sokat dolgozol vagy ilyesmi? amúgy szvsz heti 3 szex okés. bár nemtudom mennyi idős vagy.
2013. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez igaz, hogy sokszor fáradt vagyok amikor hazaérek. Egyébként 24 éves vagyok, tehát még bőven kívánhatnám többet is.. mert sok nőtől hallottam, hogy fúú a napi 1-2 szex az megvan náluk. Ilyenkor elkezdek gondolkozni, hogy akkor csak én lettem ilyen prűd?...
2013. aug. 29. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy alacsony a hormonszinted. klimaxon nőknek is vissza szokták lőni hormontablettával, mert van aki klimax után egyáltalán nem kívánja a szexet. felír neki tabit a doki aztán már kívánja is. de nem igazán tudok többet erről a témáról. "A női agy" című könyvben olvastam. netről le lehet szedni.
2013. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem ne pörögj rá ennyire erre a dologra. Én úgy gondolom heti 2-3 alkalom még normális, én férfiként mondom nekem is elég szokott lenni 3-4 alkalom egy héten és szeretem a szexet. Nagyon kellemes, nyugodt időszakban több is szokott lenni, de általában ez a jellemző.

26F

2013. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért ezek megnyugtató válaszok:) köszönöm.:D Én is mondjuk alapjában véve így gondolom, hogy a heti kétszer- háromszor elég..
2013. aug. 29. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!