Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátod, állandóan utalna a volt barátnőire? Hogy kezelnéd?

Figyelt kérdés
Ez milyen esetkeben csinálja vajon a férfi, mit akar ezzel elérni?
2013. aug. 16. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, hogy engem zavar, és ha az exe jobb volt, akkor mehet oda vissza!
2013. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Visszasírja az exét (exeit), ilyen egyszerű.
2013. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megmondanam neki,hogy en en vagyok,nem az ex potlasa,ne hasonlitgasson ossze minket. Ha ot szereti miert velem van?
2013. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szóvá tenném ha folyamatosan beszédtéma lenne az excsajok sora majd finoman közölném ha annyira jó volt szèp volt , akkor mièrt nem vele van, vagy emlegesd a volt pasijaid mikor majd zavarja mondhatod , hogy ugyan ezt csinálja pepitába.
2013. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a barátom néha néha felhozza volt barátnőit, főleg azokat, akikről tudja, hogy féltékeny vagyok rájuk. De nem akar már tőlük semmit, amióta együtt vagyunk nem is beszélt velük, és néha mondta már, hogy direkt azért hozza fel őket, hogy féltékeny legyek, mert azt szereti! -.-
2013. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kétszer szólnék neki nyugodtan, hogy ezt nem szeretem, hagyja abba, mert megalázónak érzem. Harmadszorra visszavágnék, valami szexre utaló dologgal, mondjuk "hajh, emlékszem a Béla mindig milyen sokáig bírta, az előjátékra is úgy odafigyelt... vele volt a legjobb" :))
2013. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!