Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap találkozok vele!?! Pls...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok vele!?! Pls HELp!

Figyelt kérdés

Már régóta tetszik egy lány (2 éve), az a baj hogy csak barátok vagyunk. :- ( egyre jobban közeledünk egymáshoz, de valami mégis azt sugalja, hogy Nem-et mondana ha megmondanám, hogy úgy érzem ez már több mint barátság!

Ha elhívom valahová akkor eljön és beszélgetünk nevetgélünk , és sokszor olyanokat is elmond nekem amit másokna nem... Szerintetek mit tegyek? :S 14/F



2013. aug. 30. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még ráérsz.
2013. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kössz....
2013. aug. 30. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Kis érintések, aztán nagyobb érintések, egy simogatás kézre, aztán egy kis simogatás karra, aztán hajra, aztán arcra, aztán egy puszi, aztán kettő...stb.
2013. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
dude, you are friendzoned!
2013. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mond el neki.Vagy ilyen szomorú akarsz maradni?Ez az egyetlen megoldás ha nem akarsz megrekedni vagy várni a csodát
2013. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a kis érintések alatt mit értesz?
2013. aug. 30. 21:17
 7/12 A kérdező kommentje:
Jahh , de ha elmondom akkor lehet hogy nem-et mond és akkor meg még szomorubb leszek
2013. aug. 30. 21:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ajtóstul rontani a házba. Kis érintések alatt azt értem, hogy érintsd meg röviden beszélgetés közben. A karját, a kezét. Egy pici simítás.
2013. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kis érintések helyett...dugd meg a lábát.

Biztos meglepődik.

2013. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
elutaztam több , mint 2 hétre és többször is felhivott és küldött SmS-t beszélgettünk , amint irtam fent is holnap találkozunk és viszek neki egy tábla csokit mint ajándék (Svájcban voltam)
2013. aug. 30. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!