Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Miért mindenkinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért mindenkinek az elöl deszka hátul léc lányok jönnek be, akiknek se melle se feneke sincs? .

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 23:12
1 2
 11/18 Lamakid333 ***** válasza:
Én sosem szerettem a deszkákat, párom is 15 évesen 65 kiló volt 160 centihez. És én imádom minden porcikáját, ahogy akkor, úgy most is, pedig nem nőtt 1 centit sem, és nem is fogyott, inkább felszedett mellettem még pár kilót.
2013. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. De van egy tippem: te kövér vagy.
2013. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Fogadjunk hogy minimum molett vagy...tessék, most is ti kezdtétek!

Megfordítom: mindenkinek a debella bálnák jönnek be akiken úgy kell pnát hajtogatni?

Ugye hogy ugye?

2013. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mert azok jönnek be és kész!
2013. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kitalálom: Dagadt vagy.


Foggyá' le!

2013. aug. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sztem sok srácnak nem a kinézet számít(jó azért ne retkes cigány legyen:DDD) hanem a belső.

16/F

2013. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék ennek ha így lenne mert sovány vagyok és sehogy nem tudok hizni :( de sajnos felém több az aki a fognivalos lányokat szereti nem a fogpiszkalokat. mottója csak a kutyák jatszanak csontokkal
2013. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
imádom ezt az általánosítást aki vékony annak nincs melle se segge?Érdekes én is vékony vagyok mégis van mellem és popsim nem úgy nézek ki mint egy fiú.
2013. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!