Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes vívódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes vívódni a saját érzelmeimmel?

Figyelt kérdés

Nos, az én történetem kicsit bonyolult... Bár, lehet, ha leírom, egyszerűnek tűnhet.. Másfél éve férjnél vagyok. De a házasságkötésünk után kiderűlt egy hatalmas hazugsága, (nem megcsalás, hanem súlyos anyagi vonzatú dolog)melyen azóta sem tudok túllépni. Pedig minden erőmmel azon vagyok, hogy áthidaljam, de nem megy... Bár, az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy rengeteg apró hazugsággal van tele az élete.. Néha csodálkozva nézem, hogy ezt most miért kellett hazudni.. És egyszerűen nem tudok benne megbízni.. Segítenék neki a gondjai megoldásában, de nem hallgat rám. Nem tesz semmit a megoldása érdekében.. Nem is érdekli... Félek, hogy mellette nem lesz biztos jövőm...

nekem van egy házam.. Van egy autóm... Ő semmit em hozott a házasságba... Soha nem mondanám neki.. És soha nem bántanám vele... De fáj, hogy ő nem előre akar haladni, inkább engem is vissza húz.. Félek a jövőtől, és félek, hogy már eljutok odáig, nem érdemes küzdeni értem... A házas (szexuális) életünk 6-7 hónapja egyenlő a nullával... Nem tudom mit tehetnék még.... Már kifogytalm a praktikákból és az ötletekből... Sajnos.. Mit gondoltok érdemes még?


2009. nov. 1. 10:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen átérzem a helyzeted. Nekem is volt egy 5 éves élettársi kapcsolatom ami egy fél ért véget. Sajnos a szakítás nem volt éppen zökkenőmentes pontosan az anyagiak miatt, ezek még mindig összekötnek minket. Ráadásul közben úgy alakultak a dolgok, hogy valószínű most szívni fogok egy órásit az exem miatt. Hazugság hazugság hátán és sajnos későn tudtam meg hogy már nagyon nagy sz*rban vagyok miatta. Én a helyedben eldönteném hogy megéri -e nekem ez a kapcsolat azt hogy belebetegedjek.Sajnos bárki bármit mond az állandó stressz és idegeskedés szorongáshoz vezet ami pedig gyorsan legyűri a legerősebb embert is. Ha borul az anyagi bili akkor sajnos a tartalma téged is maga alá temet. Házassági szerződés volt? Mert az talán védelmet jelent, remélhetőleg semmi nincs a férjed nevén ami amúgy a tied volt, mert akkor azt nem veheti el tőled senki miatta. Amúgy meg ha nem volt veled őszinte már az elején egyszerűen hazudott, nem kicsit hanem rohadt nagyot. Én elgondolkoznék a helyedben a váláson ... mindenki hibázhat az életében de nem ekkorát, a folyamatos hazudozás csak téged is nyomorba dönt. Addig szállj ki amíg nincs gyerek. Sok sikert!

2009. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm... És igazad van! Sajnos én is ezt érzem... És már úgy érzem fáradt vagyok a továbbiakhoz... Úgy érzem döntenem kell.. De tudom, nélkülem elveszik.... Sajnálom.. De ez tovább így nem mehet...
2009. nov. 1. 10:36
 3/29 anonim ***** válasza:
Még mindig első vagyok. A szexel kapcsolatban meg még annyit hogy a már említett kapcsolatomban az utolsó 1 évben gyakorlatilag 0 volt a testiség (5év után nem 1,5 !) aminek az eredménye az lett hogy a párocskám elég rendesen félre k*rt. Ennek sajna menthetetlenül ez a vége, előbb utóbb vagy te vagy ő félre fog járni. Kérdés az hogy ki teszi meg előbb ... de lehet hogy titkon mindketten erre vártok, hogy ki teszi meg előbb és ki viszi el a balhét a válás miatt. De még egyszer mondom ne tedd magad tönkre egy életre... inkább egy kellemetlen válás mint egy életen át való szenvedés. Találsz magadnak olyat aki megbecsül és nem hazudozik össze vissza.
2009. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek.. Én is ezért voltam vele mert tudtam hogy nélkülem elveszik, de nem értékelte a segítségem sőt ... ahogy írtam félre is járt rendesen. Általában az ilyen emberek nem érzik azt hogy mennyi mindent tesz értük a párjuk természetesnek veszik a dolgot.
2009. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igazad van... és sajnos, én nem olyan vérmérsékletű nő vagyok, akinek ez olyan könnyen megy.. De megálltam, és nemcsináltam semmit ami neki fájhat.. De félek, hogy nagyon közel állok hozzá...És ez kétségbeejt....
2009. nov. 1. 10:42
 6/29 anonim ***** válasza:
És most hogy ugye vége lett még mindig segítenem kell őt mert én is vele együtt megyek a süllyesztőbe. Mert naív voltam és túlságosan segíteni akartam őt. Tedd fel a kérdést hogy megéri -e. Tapasztalat: NEM!!!!! Van az a pont amikor magunkra is kell gondolnunk. És ez nem önzőség vagy szívtelenség, hanem túlélési ösztön. Hidd el Én ez miatt megjártam a poklot lelkileg, most meg már a sokadik orvost fizikailag.
2009. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nos, igen...

Mindent olyan természetesnek vesz, hogy az már fáj..

Pedig még a ruhája is ki van készítve, mikor dolgozni megy... Minden nap friss kajcsi..

Mindent megadok neki.. És egyszerűen nem foglalkozik velem..

Ma reggel majd meg haltam egy kis kényeztetésért.. és semmi... Inkább elfordult és nézett valami filmet... Direkt olyan helyzetben fekszik, hogy tudkam, ő most sem hajlandó velem foglalkozni... És ez már nagyon fáj..

2009. nov. 1. 10:45
 8/29 anonim ***** válasza:
Gondolj bele hogy a sok idegeskedés és szenvedés miatt mennyi olyan pillanatot hagysz veszendőbe menni amikor boldog lehetnél. Mennyi olyan embert hagysz elmenni magad mellett akikkel biztonságban érezhetnéd magad. Igazad van .. rohadt nagy erő kell ahhoz hogy azt mond: elég legyen vége! Én talán még mindig vele lennék ha nem csal meg. Nekem az adta meg az utolsó lökést. És nem mondom azt hogy most qurva happy vagyok, de jobb ... esélyt kaptam a boldogságra
2009. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Neked sem lehetett könnyű... Sajnálom, hogy msáok is túlesnek ezeken az érzéseken...

Olyan rossz, és szinte fáj, mikor a szemembe hazudik...

Vagy mikor eltaszit... Vagy mikor rájövök egy hazugságára... Ami azért bosszant, mert nem lenne értelme mellé beszélni...

Szerencsére anyagilag tudok teljesen független maradni...

De tudom, hogy ő el fog veszni.. És az anyját is rántja magával...De az meg már ne az én gondom legyen... Ugye?

2009. nov. 1. 10:48
 10/29 A kérdező kommentje:
Megtaláltad a párod?
2009. nov. 1. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!