Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes vívódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes vívódni a saját érzelmeimmel?

Figyelt kérdés

Nos, az én történetem kicsit bonyolult... Bár, lehet, ha leírom, egyszerűnek tűnhet.. Másfél éve férjnél vagyok. De a házasságkötésünk után kiderűlt egy hatalmas hazugsága, (nem megcsalás, hanem súlyos anyagi vonzatú dolog)melyen azóta sem tudok túllépni. Pedig minden erőmmel azon vagyok, hogy áthidaljam, de nem megy... Bár, az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy rengeteg apró hazugsággal van tele az élete.. Néha csodálkozva nézem, hogy ezt most miért kellett hazudni.. És egyszerűen nem tudok benne megbízni.. Segítenék neki a gondjai megoldásában, de nem hallgat rám. Nem tesz semmit a megoldása érdekében.. Nem is érdekli... Félek, hogy mellette nem lesz biztos jövőm...

nekem van egy házam.. Van egy autóm... Ő semmit em hozott a házasságba... Soha nem mondanám neki.. És soha nem bántanám vele... De fáj, hogy ő nem előre akar haladni, inkább engem is vissza húz.. Félek a jövőtől, és félek, hogy már eljutok odáig, nem érdemes küzdeni értem... A házas (szexuális) életünk 6-7 hónapja egyenlő a nullával... Nem tudom mit tehetnék még.... Már kifogytalm a praktikákból és az ötletekből... Sajnos.. Mit gondoltok érdemes még?


2009. nov. 1. 10:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Remélem sikerül változtatnod a dolgokon mielőtt Te is oda jutsz ahova Én ... a lényeg hogy legyen erőd kiszállni. Mert ha kimondod, jön majd biztos a "megváltozok és jó leszek" szöveg. Nah, akkor kell erősnek lenni és azt mondani hogy "nem". Hidd el jobb mintha vesztesként, megalázva kell kiszállni.
2009. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Amúgy Én is így voltam vele .. mindig azt mondogattam hogy ugyan már tehát szeret, meg jó ember, meg hogy majd Én megváltoztatom ... nah hát be kell látni sajnos hogy vannak dolgok amik nem változnak. Ez is egy tanulság volt. A farkas farkas marad még akkor is ha báránynak sminkeljük. Ha egy olyan ember miatt nem tud megváltozni valaki, aki szívét lelkét kiteszi érte, akkor az nem érdemeli meg azt hogy ilyen párja legyen. Lépni kell és keresni olyat aki megbecsül ... Érdekes amúgy hogy mindig akkor jönnek ki ezek a dolgok amikor az ember már benne van nyakig a kapcsolatban . Amikor lehullik a cukormáz és előjön az igazi személyiség
2009. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Amúgy meg egyáltalán nem kell sikertelenségnek felfogni .. Én inkább azt mondanám hogy elkapkodtad a dolgot egy kicsit. Amúgy az tapasztaltam hogy a nők így a húszas éveik derekán mániákusan kezdenek házasodni... van két ismerősöm akik ugyan így jártak mint Te. 1év ismerkedés és hajrá házasság mert ketyeg az óra ... most pedig hogy elmúltak mézes hetek, hónapok kezdenek rájönni hogy a lovag fehér lovon, inkább paraszt szamárháton. Ez is egy tanulság ...a férfiak nagy része úgy működik hogy ha megkapja amit akar lenyugszik. Beleül a jóba és kész. Ő már megtette a magáét, övé a nő, innentől kezdve nem kell tenni semmit egy kapcsolatért. Szokták mondani :" szerzett magának egy második anyukát, akit ráadásul meg is dughat". Nemcsak férfiban vannak ilyenek ahogy a példám is mutatja hanem nőben is .. és Én valamilyen oknál fogva mindig ezeket fogom ki
2009. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

De mostmár, te is boldog leszel... Valószinű igazad van... De az anyjánál is jobban ellátom.. Nem is tudom mikor volt ilyen sora... Becsöppent a családomba, és úgy él, mint egy kis király.. Emlékszem egy olyan autóval jött hozzám először, ha kinyitottam nagy neheten az ajtaját, képtelenség volt becsukni.. csak nagy nehezen... Egy rossz zsiguli volt... És a pulcsija is szakatt volt... Mikor odaköltözöt hozzánk, bár ez fokozatosan történt, és nem így akartam, akkor jöttm rá, hogy alsúneműje is csak egy-kettő van... Úgy felruháztuk, hogy alig lehet ráismerni..

olyan autóval jár dolgozni, ami szerintem egy átlagos családban elfogadható...

Megjegyzem, a saját autómat úgy kell kölcsönkérnem, mert én mindenhova bicajozok...

Akkor szerinted van miről beszélni,

Csak sajnálom, hogy megint lecsúszik, de még mélyebbre, mint volt...

Sajnos..

De nem kelleett volna, ilyen lazán felfogni...

Tudom, én is túlzásba viszem...

Szerencsére nincs hitelem, semmi... De én nagyon spórolós vagyok... És állandóan csak gyűjtök és gyűjtök.. Persze a házon van látszatja...

De könyörgöm...

Ha rajta mulna, akkor nem lenne semmi...

Mindent elciizne, megenne..

Minden csak úgy van jól, ha az ő kénye kedve szerint alakul...

Nem is értem..

Áh.. Csak idegesítem magam.. És fáj a szivem... Bár, sajnos már ott tartok, hogy kezd közömbössé válni teljesen..

nem érzek sem haragot.. Sem gyűlöletet.. Sem szeretetet.. És nem tudom hova tenni ezt az érzést...

Nagyon rossz, mert egykor imádtam...

2009. nov. 1. 11:54
 25/29 anonim ***** válasza:
Kötöttetek házassági szerződést?
2009. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Igen .. ezt hívják elkeseredésnek .. amikor már feladod mert látod hogy értelmetlen a dolog. Amúgy szinte hihetetlen de nálunk ugyan ez volt. Neki szinte semmilye nem volt, nekem akkor volt egy csomó spórolt illetve örökölt pénzem. 3 év után költöztünk össze. Neki akkor munkahelye sem volt. Én akkor végeztem az egyetemen és találtam állást. Megvettem a bútorokat, műszaki cikket és fizettem egy viszonylag normális albit. Neki egy érettségije volt amivel nem tudott elhelyezkedni. Ismerőseimen keresztül beszerveztem egy viszonylag jó melóhelyre fizettem a szükséges tanfolyamot amit megcsinált, együtt tanultam vele. Mikor dolgozni kezdett valahogy ezeket a dolgokat elfelejtette... akkor már az Én pénzem a MI pénzünk volt, az Ő pénze az Ő pénze. amit persze felélt úgyhogy nem sok volt belőle a közösben. 2 év alatt gyakorlatilag feléltük a spórolt pénzem nagy részét, mivel a melómmal nem jár éppen sztárfizetés. Amikor szétmentünk nem kértem semmit, eladtuk a bútorokat meg a műszaki cikkeket, persze negyede annyiért mint amennyit értek aztán mivel már akkor is le volt égve " kölcsön adtam neki átmenetileg" a bevétel felét. Nah azóta is kapom vissza. Ráadásul a hitelt amit felvett azért hogy saját autója legyen a jogosítványához amit szintén nagyrészt Én perkáltam ki is mára úgy néz ki nekem, kell majd fizetnem, mivel sikeresen összetörte az autót amin persze ki volt a kezes?... hát persze hogy Én. Azért azt nem bánom hogy vége lett a kapcsolatnak mielőtt bele mentünk volna közös lakás vételbe. ( a papírok már készen voltak)
2009. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Minél előbb dobd ki az anyuci elkényeztetett bunk*ócskáját!

Utálom az ilyen pasikat, akik a párjukat dolgoztatják.

Én mondjuk már az elején dobtam volna...ha egy kicsit figyelmesebb lettél volna, észrevehetted volna, milyen természetű, és mire számíthatsz a kapcsolatban.

Dobd ki.

2009. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat... Igazatok van... De sajnálom, hogy a szüleim példáját képtelen vagyok követni.. De mindenki hibázhat... Nem?
2009. nov. 1. 13:25
 29/29 anonim ***** válasza:
Első vagyok, küldtem egy priv.üzt., ha van kedved beszélni.Amúgy pedig ne az legyen a példa hogy a szüleid 30 éve együtt vannak jóban rosszban. Valószínűleg Ők boldogok!!! a kapcsolatban és kölcsönös tisztelettel vannak egymás iránt. Abból amit leírtál nekem ez valahogy nem jött át a Te kapcsolatodból. Hidd el ha anyukád és apukád szintén olyan viszonyban lettek volna mint Te és férjed 1,5 év után, hát szerintem Ők is elváltak volna vagy ha nem akkor mostanra rendkívül boldogtalanok lennének. Téged (ahogy engem is régebben) szépen lassan felzabál ez a kapcsolat ... és a végén csak egy megkeseredett emberré tesz. Ha nincs kilátásod hogy boldog légy ne félj változtatni még most!! ne 10 év múlva.
2009. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!