Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes vívódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes vívódni a saját érzelmeimmel?

Figyelt kérdés

Nos, az én történetem kicsit bonyolult... Bár, lehet, ha leírom, egyszerűnek tűnhet.. Másfél éve férjnél vagyok. De a házasságkötésünk után kiderűlt egy hatalmas hazugsága, (nem megcsalás, hanem súlyos anyagi vonzatú dolog)melyen azóta sem tudok túllépni. Pedig minden erőmmel azon vagyok, hogy áthidaljam, de nem megy... Bár, az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy rengeteg apró hazugsággal van tele az élete.. Néha csodálkozva nézem, hogy ezt most miért kellett hazudni.. És egyszerűen nem tudok benne megbízni.. Segítenék neki a gondjai megoldásában, de nem hallgat rám. Nem tesz semmit a megoldása érdekében.. Nem is érdekli... Félek, hogy mellette nem lesz biztos jövőm...

nekem van egy házam.. Van egy autóm... Ő semmit em hozott a házasságba... Soha nem mondanám neki.. És soha nem bántanám vele... De fáj, hogy ő nem előre akar haladni, inkább engem is vissza húz.. Félek a jövőtől, és félek, hogy már eljutok odáig, nem érdemes küzdeni értem... A házas (szexuális) életünk 6-7 hónapja egyenlő a nullával... Nem tudom mit tehetnék még.... Már kifogytalm a praktikákból és az ötletekből... Sajnos.. Mit gondoltok érdemes még?


2009. nov. 1. 10:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Pontosan ez volt nálam is ... egy az egyben. Mondjuk nálam annyi volt a különbség hogy ugye Ő volt a nő, Én meg a férfi. Szart rá hogy még a munkatársnői délután vagy este hazaérve főztek mostak takarítottak, míg neki annyi volt csak a dolga hogy lefürödjön és pihenjen. Nem azt mondom hogy nem csinált meg semmit de azért szerette ha kiszolgálják. Én meg pasi létemre főztem, mostam stb. Nah és persze dolgoztam, ugyanúgy mint Ő. Nah persze "az Én melóm az nem volt meló az övéhez képest." mert Ő mindig fáradt volt .. Én meg ugye nyilván egész nap csak a lábam ráztam a meló helyen.
2009. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Most már úgy érzem, hogy rengeteget tanultam ebből a kapcsolatból ... nem szabad a saját boldogságunkat feláldoznunk másokért. Hát igen nálunk is az volt a helyzet hogy gyakorlatilag az egész családja problémája rám szakadt... a végére sikerült szinte minden pénzem a Ő gondjaik megoldására fordítani.. viszonylag jó módúan mentem bele az összeköltözéses dologba ... és úgy jöttem el hogy szinte semmim nem maradt. Mostanra kezdtem volna összeszedni magam de aztán visszaköszönt egy-két meggondolatlanul aláírt szerződés. Most lehet hogy viszik a lakásom, a kocsim.. mert akkor bíztam valakiben és magam elé helyeztem
2009. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így alakult az életed... Légy nagyon erős.. És próbáld átvészelni... :) Biztos sikerülni fog.. Nagyon erős vagy... És boldog leszel.. Hidd el..
2009. nov. 1. 11:02
 14/29 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat ... alakult valami mostanában de amíg nem tisztázódnak ezek a dolgok egyszerűen nem tudnék teljes mértékben odafigyelni egy komoly párkapcsolatra. Abból csak az lenne hogy az idegeskedés miatt úgyis vége lenne. Pedig úgy vagyok vele, hogy jó lenne már valaki, aki tényleg mellettem áll.
2009. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ez azért vicces ... Te kértél segítséget és a végén Te vigasztalsz :) Sajnálom hogy a saját problémáimmal traktáltalak, de szerintem ebből láthatod hogy nem érdemes nagyon belemászni egy ilyen haldokoló kapcsolatba. Szerintem lépj ki addig amíg viszonylag fájdalom mentesen megteheted.
2009. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Szia.. Te jó ég. nem gondoltam volna, hogy vannak ilyen típusú nők is.. Most mond meg. Milyen jó lenne, ha két olyan ember találna egymásra, aki teper, dolgozik, és haladnak egyről a kettőre... Nem azt kell nézni, hogy a másikat hogy tudnám kicist felrázni... A férjem is olyan, hogy hazajön és alszik... Ennyi.. Eszik, alszik, dolgozik.. És kész. Nem is tudom, hogy lehet így élni.. És mostanában barátnőimmel nagyon ritkán, de szoktam találkozni... Múlt hétvégén, meg is kaptam, hogy nem voltál itthon, max csak egy-két órát...

Kérem én. Miért lettem volna otthon.. Ő vagy aludt.. vagy dolgozott..

Főzni főztem..

Mosni mostam..

Kitakarítottam..

De mit csináljak még otthon?

És úgy gondoltam, nekem az jár, hogy néha havonta, kéthavonta egyzser barátnőmmel találkozzak, aki éppen azon a hétvégén volt itthon pestről... Nehogy már ne foglalkozzak vele..

Te hogy életed meg az apró dolgokat?

Gondolom, már ti nem vagytok együtt..

2009. nov. 1. 11:06
 17/29 A kérdező kommentje:

Igazad lehet...

És hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem fordult már meg a fejemben.. többször is...

Úgy érzem, most januárig várok még.

Egy utolsó esélyt adva a kapcsolatnak....

És ha gyökereiben nem változik meg minden, amihez valljuk be őszintén csoda kellene, akkor én fogom borítani az egészet.. Úgy érzem, értelme nincs...

2009. nov. 1. 11:09
 18/29 anonim ***** válasza:
Mi már nem vagyunk együtt de sikerült azért neki szinte az összes gyerekkori barátomat elüldöznie, akikkel a mai napig nem állt helyre a kapcsolatom. Ha jött valaki akkor az csak az Ő barátja lehetett, elmenni meló után a egy kávéra netalántán egy sörre a munkatársakkal? az felejtős volt.. akkor jött a hiszti meg a gyanúsítgatás.. biztos megcsalom. A lelki manipulációt nagyon jól tudta alkalmazni. Sikerült elérnie hogy már lelki ismeret furdalásom volt ha meló után nem rögtön haza rohantam hanem beszélgettem egy fél órát az egyik munkatársammal. Persze Ő más volt. Elvárta hogy tökéletesen megértsem azt hogy Ő hetente, két hetente eljárkál akár vidékre is szórakozni, bulizni ... mondván Te úgyis dolgozol. Persze most már azt kérdezem magamtól hogy hogy lehettem ekkora barom de akkor valahogy meg voltam fogva ... tényleg nem értem hogy sikerült ezt elérnie velem de mindent megtettem neki amire kért, még akkor is ha nem mndta
2009. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
És akkor jött a bomba ... amikor megtudtam hogy már jó ideje félre dug az egyik "haverjával", az is egy röhej volt. Hónapokig járkált fel hozzánk többször is a srác mint az egyik barátnője párja. Erre kiderült hogy az egész csak azért volt hogy engem átba***anak, a barátnő is be volt avatva. Aztán jót röhögtek gondolom rajtam .. nah mindegy ezen már túltettem magam. Az érdekes az hogy Ő sem volt ilyen mindig csak valahogy így alakult .. túl sokat engedtem meg neki az elején és talán túl sokat próbáltam adni. Ő meg megszokta aztán meg elfeljtette értékelni.
2009. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

El sem tudja képzelni, milyen szerencsés volt.. Lehet nem nőtt még be a kis buksija, és nem tudja értékelni az igazán fontos dolgokat... Vagy még nem csalódott eleget...

Azt valom, minél több pofont kap egy ember az élettől, annál erősebb, és annál remekeb ember lesz belőle.. Ezért nem is bánt egy-egy csalódás.. megkeresem az okát, és próbálok rajta változtatni..

Tudom, nem lesz egyszerű... De változtatnom kell...

Egyébként egy rmeke ember... Nincs vele gond... Csak lusta és hazudik... Ha zeken tudna változtatni, ami kizárt, akkor minden rendben lenne... :)

A baj csak az, hogy teljesen elkeserít a helyzetem... A szüleim példája lebeg előttem... Ők 30 éves hézasok... Én meg itt vagyok 25 évesen.. és válásról kell gondolkozzak? Hm... Ez felfogható szégyennek, és komoly sikertelenségnek... Pedig én mindent megpróbáltam már.. De félek, nem megy tovább... És már unom a hajnali vívódásokat... Az álmatlan reggeleket... Mikor tudom, hogy boldog is lehetnék...

2009. nov. 1. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!