Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még időnk? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még időnk? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A barátom idősebb nálam jó pár évvel, de nem is ez itt a lényeg. Már lassan egy éve együtt vagyunk, fél év után feküdtem le vele először, egyszerűen túl tökéletes vele minden. Minden jó, nem vitatkozunk, megbeszélünk mindent, jól megvagyunk. Az előző kapcsolatom szörnyű volt, a srác velem egyidős volt és szörnyen kihasznált érzelmileg egy egész éven keresztül. Lehet ezért tűnne ez az egész tökéletesnek?

Ami a legjobban tetszett, hogy tegnap a barátom mondta, hogy sajnálja hogy nem tudott elvinni az összes olyan helyre amit megígért, de van még rá rengeteg időnk. Ezzel akkor azt gondolta, hogy jó lenne még továbbra is együtt maradni? Még egy jó ideig?


2013. aug. 31. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

ha továbbra is így marad a kapcsolat , akkor bőven.

Ellenben vagy így vagy úgy de lesznek köztetek összetűzések , ami rajtatok múlik hogy intézitek el.

2013. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik a szövegedből, mintha kicsit bizalmatlanul állnál hozzá a kapcsolathoz, persze hogy van időtök ilyen háttérrel, ha jól érzitek magatokat akkor miért is ne?
2013. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mint említettem az exemmel való kapcsolat eléggé megviselt érezlmileg és sok kilábaláson mentem akkor keresztül és talán egy picit ezért tartok még most is a dolgoktól.

2013. aug. 31. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Az se lenne baj, ha néha vitatkoznátok.. belefér egy kapcsolatba..
2013. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!