Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Önbizalomhiány?!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Önbizalomhiány?!? A többi lent.

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve együtt vagyunk. Ő 21, én 18. Ő benne van egy fúvószenekarban, ahol van egy most 16 éves csaj, akinek sosem tetszett, hogy a barátom összejött velem. Egész pontosan kb fél éve olyan szinten "elcsábította" már a barátomat, hogy ő majdnem elhagyott miatta, de aztán mégis csak mellettem maradt, és azóta nem beszéltek. Azóta betegesen a lányra akarok hasonlítani... Nekem hosszú barna hajam van, neki hosszú festett szőke... folyton szőkére akarom festetni én is a hajam, meg mindig azt lesem, hogy miben jobb mint én... :( Szerintetek mit csináljak? Komolyan úgy érzem, hogy ez már nem egészséges... :(
2013. aug. 31. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Te jobb csaj vagy (belsőre biztosan), hiszen veled van a barátod, és nem vele!! Gondolj erre. :)

Amúgy ha küldesz képet mindkettőtökről, megmondom, melyikőtök a jobb csaj külsőre/neked miben kellene változtatni ahhoz, hogy szebb legyél. Persze csak ha akarod.

2013. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Az az igazság, hogy nem tartom magamat csúnyának, de amióta ez a dolog történt hatalmasat zuhant az önbizalmam... a Béka feneke alatt van ha lehet így mondani... És felháborítónak tartom, hogy valaki rámászik más barátjára és belekotnyeleskedik egy addig jól működő kapcsolatba...
2013. aug. 31. 18:58
 3/6 Didiiayer ***** válasza:
A csaj el akarja venni a barátod te meg rá akarsz hasonlítani? Megértem, hogy ez miatt féltékeny vagy és nincs önbizalmad, de inkább légy önmagad és hidd el, hogy te úgy vagy jó ahogy vagy hiszen végül mégis csak veled maradt. Szóval jobb vagy nála, ne akarj rá hasonlítani.
2013. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia. én egy 17 éves fiú vagyok már egy ideje együtt vagyunk a barátnőmmel és szerintem a személyiség sokall nagyobb jelentőséggel bír mint a külső a barátnőm nagyon szép de nem az egyetlen ok amiért vele vagyok szeretem hogy mindig vidám és mosolyog és apró dolgoknak is tud örülni és ezzel feldobja a napom gyakran utánoz más embereket viccből és nagyon kellemes a társasága szerintem ha kicsit elengeded magad és szórakoztatod a barátod viccelődsz sokat törődsz vele de ne túl tolakodóan szerintem egyáltalán nem fogja érdekelni más nő :)

néha szeretjük ha kicsit butának és érthetetlenek mutatjátok magatokat :)

2013. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azzal, hogy olyan akarsz lenni, mint a csaj, elismered, hogy ő tényleg jobb nálad. Ne akarj olyan lenni add magad, hidd el, hogy te majdnem tökéletes vagy, de mindenképp jobb mint a kis vetélytársad...ADD MAGAD!!:)
2013. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jólesik amiket írtok, sajnos tényleg úgy érzem, hogy jobb nálam :(
2013. aug. 31. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!