Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kötődési problémából ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötődési problémából ki lehet "gyógyulni"?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik nehezen mentek bele tartós kapcsolatokba, vagy csak rövid ideig tudtak megmaradni benne, féltek az elköteleződéstől, nem tudták kezelni a párkapcsolati problémákat és ez változott...

Ha van olyan, aki szakértő segítségét vette igénybe ehhez, annak a tapasztalatát külön megköszönöm!


2013. aug. 31. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen én ilyen vagyok.. akkor fog ez változni, ha találsz egy olyan embert akinek lesz türelme hozzád, nagyon szeret és te is nagyon szereted !
2013. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez már eleve ellentmondásos. Kötődési problémás vagyok, tehát nem tudok szeretni...
2013. aug. 31. 21:35
 3/3 A kérdező kommentje:
A kötődési problémát úgy értem, hogy szakember által diagnosztizált, tartós kötődési problémáról van szó (személyiségzavar miatt), tehát nem arról, hogy nem találtam még meg az igazit... ha megtalálnám, akkor sem tudnék kötődni. Házasságom is tönkrement.
2013. aug. 31. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!