Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet gyógyulni egy 1 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet gyógyulni egy 1 éves kapcsolatbol?

Figyelt kérdés

18 éves leszek, csaj vagyok, van egy baratom, akivel nagyon szeretjük egymást. Utobbi egy hónapban sok gondunk van, de nem köztünk, hanem a családom és a barátom között. A barátomnak az a baja, h túl közvetlen másokkal, gyorsan barátkozik, millió ismerőse van. Eleinte féltékeny voltam rá, mert csajokkal sokat társolgott, de elmondta hogy egyik csajjal sincs semmi kapcsolata, beszelgetnek, meghallgatják egymást, tanácsot adnak. Én ezzel meg is békéltem, megbízok benne, hisz ez a szerelem alapja. Gyakran jár el nélkülem esténként, az unokatestvérével jár hangosítani különböző ünnepségekre, így gyakran látják öt mindenhol. Persze engem sem hanyagol, amikor van ideje velem van.

Az utobbi ilyen hangosításon látta az egyik csaj ismerősöm egy csajjal. A csaj ismerösöm (Tünde) keresztapja az én apummal dolgozik. Hétfön (tegnap) apu azzal jön haza munkából, hogy megcsalt a baratom, mert az ö munkatársának a Tündéje mondta, h latta őt egy csajjal, és többször szokta öt latni csajokkal, és a baratom azt mondta a Tündének, h ne mondja el nekem. Én ezt megtudtam, felhivtam a barátom, összevesztünk és hideg fejjel szakítottunk. Pár óra mulva, mikor felfogtuk mi történt, beszelgettünk telefonon, msn, sms, és azt mondta nekem h senkivel az ég világon nem csalt meg soha. Éjjel többször is felhivott telefonon, éreztem h nagyon szeret. Visszatérve a szüleimhez, nagyon kiakadtak ezen, h ,,megcsalt,, és azt mondtak h többet hozzánk be nem teheti a lábát, és én meg egy felszarvazott marha vagyok, h nem akarom öt elveszíteni.

Ma találkoztam vele, válltig allitotta h nem csalt meg, elmondta a vasárnap estélyét pontról pontra. Azt mondta h akár a focit is feladná értem, ami egyébként a 2. szerelme. Mondta h mindennel jobban szeret és nem csapna be, én is mondtam neki h szeretem, kibékültünk és hat csók is volt. Rám hagyta a döntést, döntsek én, ahogy nekem jobb lesz. Kérdeztem töle, hogy mit akar, ö azt mondta h engem. Szoval látszik rajta, hogy nem akar engem elveszíteni, de azt sem akarja h a szüleim miatt szenvedjek. A szüleim véleménye biztos h nem fog változni, többet nem jöhet hozzank,de én most egy döntés elött állok. Mit tegyek most? Jön az iskola is és ha tovabbra is igy folytatodnak a veszekedések, akkor nem fogok tudni talulni, de ha elveszítem öt, akkor is szenvedni fogok nagyon. Egy hét gondolkodási idöm van. Szerintetek mit tegyek?Folytassuk ezt a kapcsolatot,úgy h csak kint a faluban meg náluk találkozunk, vagy pedig mondjunk bucsút egymásnak? Fogalmam nincs mit tegyek, egy napig volt hivatalos szakíttás, de végigsírtam egész napot. Úgy érzem h ha öt elvesztem, soha nem leszek szerelmes. Egyébként meg még nem feküdtem le vele, most szerettünk volna.

Lécci írjatok tanácsot, vagy valamit, és bocsi a helyesírásért, remelem azert a lenyeget meg lehet érteni.


2008. aug. 5. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne foglalkozz a szüleiddel főként ha nincs rá bizonyítékod h tényleg megcsalt...mert ha lenne az más...de hogy most ki mit mon..meg mindenki mást,ez így gáz.Meg az is hülyén jön le h jobban hiszel másnak mint neki.Szóval nincs rá bizonyítékod h megcsalt...ha majd lesz az más,de én nem hagynám ott az tuti,csak ezentúl jobban nyitva tartanám a szemem..
2008. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most nagyon OFF leszek, de ez már nagyon dühit. Az első hozzászóló után most én következem, de máris valaki leértékelte a válaszát, pedig nincs is utána válaszadó. Ezek az emberek csak a pontokra hajtanak? Szerintem minden rendben van a válasszal, és mégis leértékelik, de ők viszont már nem képesek egy mondatot sem irni a kérdezőnek. SZEMTELENSÉG!

A kérdezőnek:

Én is jártam már igy, hogy a szülők hallották, hogy az akkori barátom megcsalt, csak ott tényleg úgy volt, és ezzel én is tisztában voltam, de mégis nagyon sokszor kibékültem vele.

Szerintem ne szakits vele, aztán majd kiderül a későbbiekben, hogy milyen valójában, a szüleiddel meg próbáld megbeszéln, hogy tudod, hogy féltenek, viszont lehet, hogy félreinformáltak titeket, szüleidet, ezért szeretnéd, ha belegondolnának hogyan ismerték meg a barátodat, mert ugye irtad, hogy ő ismerkedős, közvetlen. Remélem tényleg nem csalt meg, szurkolok neked, hogy rendbejöjjenek a dolgaid.

2008. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én (volt) barátomat is állandóan fúrták a szüleim, "szerencsére" csak nálam és őt közvetlenül nem. Aztán megértették, hogy az én életem és azt csinálok, amit én akarokk. ("Sajnos" nem ezért lett vége a kapcsolatunknak. :( )

Szerintem csak magadra koncentrálj, ne számítson az, hogy mit gondol a külvilág. Pláne, hogy 18 éves leszel, azt hiszem, el tudod dönteni, hogy mit akarsz. Ha szereted, akkor légy vele boldog! A szüleid meg majd megbékélnek... idővel. :)

2008. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

te is szereted ő is szeret és még képes volnál szakítani vele azért mert a szüleid nem látják helyesnek?...hidd el a szülők semmit nem ítélnek helyesnek amiben azt látják hogy a gyermeküknek bajuk eshet!... A te életed nem a szüleidé.a te döntéseid és netalán a te hibáid lesznek az életben...nehogymár helyetted döntsenek..mindent meg lehet oldani...a barátodat te ismered nem a szüleid...ha hazugság van a levegőben az úgyis ki fog derülni...de szerintem bízz meg a saját megérzéseidben. A szüleiddel pedig ülj le és beszéld meg velük értelmes ember módjára...tuti meg fognak érteni ...

sok szerencsét :)

2008. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hé, arra senki nem gondolt, hogy ki ez a Tünde lány?:D Nem is értem, nekem az 1. gondoltaom lett volna, hogy utána nézek a csajnak. A te szerelmi életedről társalog a keresztaojával? Mennyire vagytok jóban? Nekem gyanús... Lehet csak féltékeny rád vmiért vagy alapból ilyen a természete és kiszínezte a dolgokat. Mindenesetre én nem kezdenék el a keresztapámmal beszélgetni arról h egy ismerősömet megcsalta a pasija... Hülyeség... Hiába, a nők...:P Szerintem inkább ennek a Tündének nézz utána kicsit.
2008. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát valamennyire ismerem a csajt, néha néha beszélgetünk, de nem ,,legjobb barátnöm,,egy suliba járunk. Annyit kell rola tudni h nagyon szereti a fiukat.....A barátom szerint a csaj akar töle valamit, mert állitolag már le akarta smárolni. Erre rákérdeztem, mindenki tagadja, meg azt is h a csajnak tetszene a bartátom, de hát azt miért is vallaná be.

3 napja függöben van a kapcsolatünk, rajtam áll a döntés, hogy mit tegyek. Most derülnek ki dolgok, egyik baratnöm szerint egy csajjal irogatott és nem hagyta öt békén. De a barátom ezt tagadja.

Viszont figyelelmbe kell vennem azt is, h nagyon közvetlen, és ismeretlenekkel is ugy el tud beszélgetni, mintha ezer éve ismerné, sokan félreértik ezt.

Tudom h nem az én barátom a legtökéletesebb, és szeretem és tudom h ö is engem. 3 Nap alatt is ugy érzem, hogy kiszakitottak egy darabot belölem. Én nem is tudom, legszivesebben vele lennek, de félek h kiderül valami. Azt hiszem vége lesz ennek a kapcsolatnak. Nem is magamat féltem, hanem öt, h mit fog csinalni.Én valahogy tulélem, de ö. Igaz h ö sokkal másobb természetü, én nem járok mint ö, nagyon jo pasinak tartják öt, ragadnak rá a csajok.

2008. aug. 6. 09:33
 7/11 anonim ***** válasza:

(előző válaszoló)

Őszintén szereted? Ő is téged? Valahol legbelül úgy érzed, hogy nem csalna meg és akármilyen nehéz is megbízhatsz benne? Tudjuk, hogy elég népszerű a srác... Ha mindez így van, akkor ne hagyd, hogy a féltékeny csajok tönkretegyék a kapcsolatodat!!!! Ha igazán szereted és ahogy írtad "tökéletes" neked, akkor el ne engedd, főleg, ha ő is ezt érzi, hiszen túl nagy luxus lenne egy ilyen pasit csak úgy hagyni kisétálni az életedből, nem?:) A másik meg, hogy magad se tudod szerintem mindenre a választ, nem is meglepő, hogy bizonytalan vagy. De ha most lelépsz, akkor soha nem fogod megtudni a válaszokat, és egész életedben (legalább is elég sokáig) azon fogsz agyalni, hogy mi lett volna ha adnál neki 1 esélyt és megbíznál benne és mi van ha mégis igazat mondd. Már nem igazán van vesztenivalód azzal, ha nem szakítassz vele. Ne hagyd meg ezt az örömöt az állítólagos csaj rajongóinak. Ő elvileg a szerelmed!! Remélem még nem késő...:) És írd ám meg mi lett!!

2008. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen tényleg szeretem öt és tudom h ö is engem, mert már sokszor hihetetlen dolgokat megcsinalt, hogy bebizonyitsa. Nem akarom öt elveszíteni. Viszont a szüleim.....Amit írtam, apu tudott meg valamit, és a szüleim szerint biztos h többször is megcsalt, csak most derült ki. Anyuék nagyon megharagudtak rá, apu azt mondta h többet be nem teheti kapun belül a lábát. Most mit csináljak. Ez a kapcsolat szerintem már nem a mi kezünkben van. Nem tudom, hogy tehetné ezt jová. Szerintetek?Még mindig függöben van a kapcsolatunk, de annyira szeretnék vele lenni.
2008. aug. 7. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:

(még mindig az előző válaszoló:D)

Hát figyelj, állítólag a szerelem mindent legyőz... A szüleid idővel újra el fogják fogadni a srácot, igaz biztos nem 1-2 hét alatt. De ezt is csak akkor tudod meg, ha nem dobod, különben is, minden érv emellett szól, nem??:) Kivéve a szüleidet... Igaz, hogy neveltek meg szeretnek x éve, biztos mindent megtennének érted és nagyon fontos vagy nekik meg csak jót akarnak, de nem vagy már kisgyerek. Az életben sok olyan helyzet van, amikor mindenki mást akar, de te egyedül fogod érezni, hogy mit kell tenned. Ez most nyálasan hangzik, de igaz:D Szóval csak azt akartam ezzel mondani, hogy ha van erőd hozzá, jobban jársz, ha kitartassz a saját érzelmeid mellett. De persze a te döntésed:)

2008. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Anyunak elmondtam hogy milyen csaj is az a Tünde, de nem akarom nyilvanossan elmondani, mert ki tudja h nem e olvassa a csaj, aztan meg en leszek a terjesztö ....Hát szerintem egyet értett velem, de azt mondta, h a véleménye nem változott. Neki már alapbol nem tetszik ő, de szerintem ha legalabb annyira ismerné öt mint én, akkor bevallaná h aranyat ér. Köszönöm h irtatok nekem, föleg az utolso válaszolonak. Kicsit azt hiszem hozzajárul a döntésemhez amit leírtatok. Nem fogom öt elhagyni, mert gondolkodtam a dolgon, rengeteget sirtam, 4 nap alatt 2 kgt ledobtam. Amiota a viszonyunk függöben van, a barátom teljesen magába zárkozott, annyira erezni rajta, hogy nem akar elvesziteni. Meg ha meg akarna csalni, akkor nem nyilvanosan, a haverjai elott tenné, akiket en is ismerek és tudom h elmondanak nekem, elsö dolguk lenne, de ök is csak az mondjak h semmi nem volt.Szoval azt hiszem h együtt maradunk :D
2008. aug. 7. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!