Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Vagy vágjak bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Vagy vágjak bele kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Nem akarok komoly kapcsolatot, de nem akarok ribanc lenni segisetek légyszíves! Élvezem azt, ha buliba vagyunk és több fiú fogdos, többel vagyok, de nem történik semmi komoly, nem fekszünk le, csak ugy vagyunk, amikor már durvul akkor elmegyek onnan, de egy ideig hagyom magam, és ez nekem tetszik, de nem akarok ribanc lenni..szerintetek? Lenne egy jelentkező komoly kapcsolatra, de nemtudom, hogy mennyire tudnám megbecsülni, nemtudom..segitsetek légyszi! Normális ez?
2009. nov. 1. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem próbáld ki vele...csak vigyázz nehogy összetörd a szivét.Szal ha úgy érzed h nemfog menni akkor egyből mondd meg neki...:)
2009. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos ez nem normális, te vagy a 21. századi társadalom elfajzásának következménye. Legalább felismerted a problémát, próbálj meg változtatni, mert különben csak arra kellesz majd a fiúknak, hogy...
2009. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát nemtom..

de köszi szépen :)

2009. nov. 1. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akarsz feljönni hozzám? :) Szívesen megfogdosnálak én is
2009. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak az nem fog neki menni, mivel én majd csak a nagy "ő"-vel..:D
2009. nov. 1. 14:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem én vagyok az? :D
2009. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mivel ismerek mindenkit :D
2009. nov. 1. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig biztos jól elszórakoznánk.
2009. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A 2. kommentelő valami begyöpösödött, 50 körüli, konzervatív sokgyerekes apuka lehet. Megkérném, hogy ne használd az internetet, mert ez is a 21.sz vívmánya...


Amúgy próbáld meg vele...

2009. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"nem akarok ribanc lenni" <-> "Élvezem azt, ha buliba vagyunk és több fiú fogdos"

Nem érzed az ellentmondást? Szerintem ha nem akarod, hogy ribancnak nézzenek, ne engedd, hogy fogdossanak. Komolyodj meg.


Kedves 14:37-es! Én egy 20 éves fiú vagyok, nem vagyok sokgyermekes apuka, konzervatív szemléletű vagyok és egyetértek a második hozzászólóval. Úgy gondolom, hogy nem attól lesz egy lány vonzó, hogy ha fél kiló sminket pakol magára, kiteszi mindenét, elmegy a zépébe, leissza magát és engedi, hogy bárki fogdossa, sőt, pár fiúval random összefekszik. Ha te azt gondolod, hogy igen, az csak téged jellemez - hozzáteszem, negatívan. Sok sikert ehhez az életstílushoz.

2009. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!