Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a bunkó srácokat jobban szeretik a nők? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Miért érzem azt, hogy a barátnőm jobban szerette az volt barátját mint engem! Ő szemétkedett vele,kiabált, nem tett semmit a kapcsiukért, megalázta mindenféle téren és szinten! Én ennek teljesen az ellentéte vagyok! Ismertem őket mikor még jártak és mindezek ellenére vele maradt, meg ahogy lejött szerette! Lehet, hogymég mindíg szereti őt, csak már beleunt az állandómegaláztatásba? Lehet, hogy szíve szerint vele lenne, és arról ábrándozik, milyen jó lenne, ha az volt barátja megváltozna és újrakezdenék?

2013. szept. 1. 17:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hol élsz..De aki egy bunkó pasiért van oda annak valami baja van...Velem ha egy pasi bunkózik az volt az utolsó alkalom,hogy látott engem...
2013. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!