Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék valakit, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék valakit, akivel együtt alszom, együtt lógunk néha, és ott van nekem, de nem akarok párkapcsolatot. Ez mégis hogy oldható meg?

Figyelt kérdés

Nem akarok párkapcsolatot,mert a hobbimból kifolyólag mostanában rengeteg pasit ismerek meg,és jó érzés flörtölgetni velük,ismerkedni,ilyesmi. Mivel hűséges típus vagyok,nem tudnám ezt megtenni ha lenne párom...és valószínűleg őt is zavarná,h ennyi pasi vesz körül és folyton új pasikkal ismerkedek. Viszont nagyon hiányzik,hogy éjjel átöleljen valaki,együtt aludjak vkivel,hiányzik h csókolhassak valakit,néha együtt lógjunk,legyen egy támaszom. Most van is egy srác,akivel találkozgatunk,ő tökéletes lenne,őt lefoglalja a saját hobbija,az az élete,és úgy érzem ő sem akar igazán párkapcsolatot.

19/L


2013. szept. 2. 10:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igen, értelek, hogy nem szexpartnert szeretnél, csak amit szeretnél, nem fog működni, egyikőtök sérülni fog, vagy nem figyel rád eléggé, hogy ne zúgjon beléd.


Nem tudom, milyen hobbid van ehhez, ahol fontos a flörtölés, de gondold át, hogy mi a fontosabb. (a flörtölés, vagy, hogy legyen veled valaki, nem a hobbid kell feladni).


Megint más kérdés, hogy mit értesz flört alatt. Amíg csak beszélgetsz, és szívesen veszed a bókokat, találhatsz olyan párt is, akinek ez belefér, és nem lesz féltékeny.

2013. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetetlen, nekem sikerül megoldanom. Mi már kicsit idősebbek vagyunk, és már együtt is lakunk. Nem szoktunk szexelni, de ha éppen olyan kedvünk van megölelgetjük egymást meg ilyenek. Sokszor együtt megyünk ide-oda, de egyébként meg mindenki azzal pasizik-csajozik akivel akar. Ha a fiú sem vágyik komoly kapcsolatra akkor szerintem sima ügy.Csak csináljátok, ahogy nektek jól esik és amjd úgyis kialakul.
2013. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én belekeveredtem egy ilyenbe..Aztán telt az idő,szorosabb lett a viszony mint kellett volna,beleszerettem..Aztán jöttek a számonkérések,ő is féltékeny volt,én is,mégse vagyunk együtt(mert nem akarja,de azért legyek mellette,mással ne legyek).. Nagy káosz az egész,több szenvedés van benne mint a jó.
2013. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Utolsó:Miért nem akar veled lenni?Szintén hasonló szituban vagyok.
2013. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mert nem áll rá készen stb,ilyenekkel jött. Szerintem meg szimplán csak nem szerelmes. Mert ha meg lenne azaz érzés,akkor kizárt,hogy ne akarná.

De azért persze jó,hogy van mellette valaki akit ha kell elővesz,ha éppen nem kell,akkor meg hanyagolja kicsit.

Elveszíteni se akart,(ezért kellett ez a jajj nem állok még készen stb szöveg.) de nem is kellettem igazán.

Hát mindegy,hül.e voltam,belementem,tanulság volt.

Többet ilyet az életbe nem csinálok.

Veletek mi van?

2013. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is gyakran vágyom hasonlóra, fiú vagyok és hajdú-bihari... :D
2013. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Velünk más a helyzet akkor.Ő velem akart lenni,és rontottam el.
2013. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mivel?Miért?
2013. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem voltam akkoriban egyedül.
2013. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia csajszi,irsz nekem priviben uzit,en pont ilyen helyzetbem vaagyok es nem tudom mit tegyek.Vagyis en azert nem,mert ha jo lenne vele hosszu tavon akkor jarnek is vele,de addig talan mindkettonknek jobb a kis szabadsag. A tapasztalataidra lennek kivancsi. Varom valaszod. Pusz
2013. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!