Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz komoly kapcsolatban élni? Sok kompromisszumot kell kötni? Megéri?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 23:56
1 2
 1/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

-nem könnyű

-mindenben kompromisszumot kell kötni, ráadásul 2 embernek

-vitatható

2013. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a megfelelő személlyel vagy kapcsolatban, akkor nagyon is megéri és egyáltalán nem nehéz. Kompromisszumok természetesen szükségesek hozzá, de közel sem annyira vészes, mint amennyire látszik. :)

23/L

2013. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ...


A kérdésedből ítélve neked nem ajánlom.

2013. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

-nem

- ez a párodtól függ. Ha olyat választasz, akivel hasonló a gondolkodásmódod, akkor nem kell. Ha teljesen az ellentéted, akkor pedig sokat kell.

- kapcsolatfüggő ez is.

2013. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Nehéz! Egyszer bírtam 7 hónapig azóta csak egy éjszakás csajok, reggel kidobhatod és még kávét is főzethetsz vele előtte ha pofátlan vagy. Míg ha kapcsolatban vagy elvárja, hogy néha te csinálj valamit neki.
2013. szept. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bummer ***** válasza:
74%

És akkor itt vannak a mai társadalmi problémák ami miatt nincs is mit ragozni a "miért csalják meg egyesek a párjuk" kérdésnek.

Csak azok gondolják hogy ez problémás, meg nyűgös dolog akik rossz úton jártak, összekeverték az érzelmeket és úgy választottak és akik nem rendelkeznek született erkölcsi, morális normákkal. És sajnos vannak dolgok amikre a majmokat nem lehet idomítani. :)

Nekem egy komoly kapcsolatom volt a mostaniig, ha nem éreztem az "intuíciót" nem is folytattam, inkább el voltam évekig is mert csak a számomra tökéletessel éri meg igazán belevágni.

A párommal egy dolog igaz ránk. Egyedül mi ketten fogadjuk el egymást minden tulajdonságunkkal együtt úgy, ahogy vagyunk, nyitottak vagyunk a változásainkra, közös tervek mellett az egyéni célok teljesítésére és abban egymás támogatására. De elkerülhetetlen, hogy valóban azzal legyél akivel mindenben tökéletesen egymás kiegészítői vagytok. Lehetne még sok mindent írni, de aki nem érti annak egy regényre való írás se mond semmit.

30/F

2013. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#6

Ti az a típus vagytok, akiknél az egyik sz.arik, a másik meg fogat mos mellette? Csak, mert ezek egy idő után kiégnek a túlzott elfogadásban, és nem értik, hogy mi van velük, mikor minden olyan jól ment...

2013. szept. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Ide írom már, ha te is írtad: 37F
2013. szept. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem

nem, ha a megfelelő emberrel vagy

IGEN, bár némileg furcsa a szóhasználat

25/N

2013. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

olyan sok ganejt nyomtak mar le a nok a torkomon, hogy annyira szeretnek komoly kapcsolatot mint egy pupot a hatamra


semmi penzert nem kene inkabb vagyok egyedul es olvasgatom itt hogy a parok hogyan uldozik egymast az oruletbe

2013. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!