Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gond az, ha összejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond az, ha összejövök egy barátnőm exével?

Figyelt kérdés
18 vagyok, és belészerettem a barátnőm exébe, ami kölcsönös is.. A barátnőm állítása szerint már nem szereti. Akkor meg miért gond ez neki? Azóta, amióta tudja a dolgot, eléggé flegma velem, ahogy eddig még soha.. Ha megkérdezem, zavarja-e, azt válaszolja, hogy nem, mert neki más tetszik és őt már nem szereti. Akkor mégis mi a baja ezzel? Meg úgy általánosságban, miért baj ez? Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 3. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Valószínű, hogy csak "udvariasságból" mondja, hogy nem zavarja és mert tudja hogy elvileg "nem zavarhatná" a dolog. Ámde ha flegma, az mégis az ellenkezőjét tanúsítja és valószínű, hogy mégis érez valamit még mindig iránta, de magának sem ismeri be. Ki tudja, hogy miért mentek szét...

Én már csak elvi okokból sem jöttem/jönnék össze barátnőm exével...valahogy nálunk ez íratlan szabály, hogy egymás exe tabu. Lehet, hogy ez hülyeség, le lehet hurrogni, de mi így gondoljuk.

2013. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Mert olyan érzés, mintha hátba szúrnának és fincsi lassúsággal forgatnák meg a húsodban a kést. Szerintem. Haver exe tiltott gyümölcs. Belegondoltál, neked hogy esne a dolog? A faszi, akit szerettél a legjobb barátnődet dugja. Na?
2013. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Didiiayer ***** válasza:
Gondolom mert mégis csak az exe és ha összejönnétek akkor lehet emiatt gyakrabban is találkozna vele, aminek nem örülne.
2013. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, hogy miért szakítottak, és szerintem azok után már nem valószínű, hogy újra összejöhetne köztük. Mindenkinek tabu? Tilos? :(
2013. szept. 3. 17:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem... De én szeretem.. Na mindegy. Nekem nem esne rosszul, ha nem érdekelne már a pasi.
2013. szept. 3. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy nem lenne köztük újra semmi...de az érzelmek, nem múlnak el azonnal a szakítással.

Azt a kijelentésed meg ne hamarkodd el, hogy nem esne neked rosszul fordított esetben, mert gondolom még nem voltál ilyen helyzetben.

Viszont az igaz, az érzelmeket nem lehet irányítani (hogy beleszerettél), viszont azt lehet mérlegelni, hogy mi a fontosabb: egy régi barátság elvesztése vagy egy fellángolás választása?! Mert ha az utóbbit választod, szerintem szép lassan elfogod veszíteni emiatt a bnőd. Ezt neked kell eldönteni.

2013. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, de sajnos érthető a barátnőd reakciója. Nem tudom mit tennék a helyedben, ha tényleg akkora lenne a szerelem.
2013. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki nagyjából egy véleményen van velem, mégis le vagyok pontozva...gratulálok :D
2013. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le.
2013. szept. 3. 17:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, hiába zárta le magában, attól még zavarhatja. Egyszerűen egy darabig rossz neki hallani róla. Más, ha egy évvel később jönnél össze a sráccal, de így szerintem gond lehet neki. Ha esetleg zavarja ez a srác, akkor nem is tudtok beszélgetni a kapcsolatodról.


Benne van a dologban, hogy elveszted a barátnődet. Nem mondom, hogy biztosan, de benne van.

2013. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!