Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bennem van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
34 éves fiú vagyok. Az a gondom, hogy a Párommal 6 éve vagyunk együtt, és kb 1 éve fokozatosan eltávolodtunk egymástól. Elkezdett bulikba járni, amire azt mondta hogy céges buli (ami minden 2. héten volt valamelyik munkatársa lakásán), és ezért én nem mehettem oda. Haza viszont hajnalba jött. Mikor abbamaradtak a bulik elment az egyik "legjobb" munkatársával Lengyelországba egy 2 napos túrára. Na ekkor kezdtem én el gondolkodni dolgokon, ami annyit jelentett hogy nem igazán tudtunk onnantól beszélgetni egymással. Ő bevonult a másik szobába és rákattant egy játékra ahol megismert egy srácot, akivel azóta minden nap facebookolnak, még munkaidő alatt is. És bármit teszek nekem azt mondja hogy minden szuper minden rendben, de a hátam mögött meg azt írja hogy nem bírja már hogy engem mindíg körbe kell ugrálni. Ha valaki segíteni a teljes sztorit elmondom privátba, mert elég hosszú. :)
2013. szept. 4. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálok segiten ird le priviben
2013. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dobd ki ezt a primitiv, egoista,hűtlen, hazug, buta libát.Egy szó nélkül. Mert még egyetlen szót sem érdemel.
2013. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak már vége, csak egyelőre nálad lakik.
2013. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, hányszor csalt meg téged? Lengyelországban tuti. A bulikon is biztos előfordult már.


Nem vagyok féltékeny típus, de azért az mindennek a teteje, ha a párom el akarna menni(és el is megy) a "legjobb" munkatársnőjével kettesben valahova hétvégére. Te sem lehetsz annyira hülye, hogy ne lásd, szeretőt tart! Vagy legalábbis megcsalt.


Ráadásul letagadja, hogy bármi gond van a kapcsolatban, hülyének néz. Meg sem akarja oldani. Egyszer majd hazaviszi a szeretőt, rajtakapod és kidobhatod őt, hogy ne neki kelljen szakítania.

2013. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsát, majd megfogadom őket . :)
2013. szept. 6. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!