Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha nincs épp párkapcsolatom, akkor nem érzem ennek hiányát? Szingliként is jól érzem magam?

Figyelt kérdés

Furcsállom, hogy sok ismerősöm majd megveszik, ha egyedül van. De én érdekes módon nem érzem hiányát a másik nemnek.

Hiányérzetem akkor támad amikor szerelmes leszek valakibe. Akkor érzem, hogy rossz nélküle.


De egyéb esetekben nincs semmi gondom. Nem kaparom a falat egy pasiért vagy szexhiányért, vagy ölelés hiányéért.

Igazából én nem találtam ezt furcsának, addig míg egy barátnőm nem szólt, hogy a legtöbb embernek azért egy társ az életéből, ha épp nincs.



2013. szept. 4. 22:47
1 2
 11/11 kolosszus22 ***** válasza:

Nincs veled semmi gond, én is ilyen vagyok, ez csak azt jelenti, hogy nem vagy egy társfüggő lelkisérült (egyre több ilyen ember van), erős vagy és ha problémád van azt képes vagy magadban lerendezni, nincs szükséged arra hogy mindig másra támaszkodj! Örülj neki. Az ilyen emberekből lesz igazán jó társ, aki nem a másik vérét és energiáját szívja!

26F

2013. szept. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!