Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így normális? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális? (főleg férfiak válaszát várom)

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt a párommal, a szex mind a kettőnknek csodálatos egymással, jókat tudunk beszélgetni, hetente többször is találkozunk 1-2 napra, viszont az elmúlt 1 hónapban nagyon furcsán viselkedik velem,szinte leráz, nem akar velem találkozni, mikor azt mondom szeretem és hiányzik tereli a témát vagy csak simán elköszön tőlem telefonon vagy cseten. Az elmúlt időben én is feszült voltam több dolog miatt is és ő is ami persze érthető hogy ilyenkor türelmetlenebbek vagyunk egymáshoz, de attól még szeretném látni a másikat , mert ő a párom. mit tegyek? ha megkérdezem hogy van e valami baja akkor azt mondja nincs és még le is ordít hogy minek kérdezem meg ezt folyamatosan, ilyenkor mi van mit tegyek?

2013. szept. 5. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
leépít
2013. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ordít? Tipli!
2013. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
4 kilót fogytam miatta az utóbbi időben ami nálam nagy baj mert alapból nagyon vékony vagyok, úgy érzem néha hogy egyáltalán nem tisztel, közben a volt barátnőjével beszélget és néha még együtt is reggeliznek valahol (5 évig voltak együtt) én megértem és tiszteletben tartom mert hozzájuk képest a mi kis 10 hónapunk semmi, bocsánat elfelejtettem oda írni lány vagyok 22 éves
2013. szept. 5. 11:47
 4/19 anonim ***** válasza:
Kezdj el beletorodni h egyedül maradsz :/
2013. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és tényleg mellette nem beszélek pasikkal 2 haverom van azokra is féltékeny de ha én vonom kérdőre egy két lány miatt akkor kiakad
2013. szept. 5. 11:48
 6/19 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, mielőtt ő tenné meg. Mert így is úgy is meg fogja, de így legalább pofára esik..
2013. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ennek a kapcsolatnak látatlanban annyi ha az exével reggelizik akivel 5 évig járt akkor hagyd abba és lépj tovább minél hamarabb annál jobb
2013. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
lépnék csak ez nem ilyen egyszerű, annyira szeretem hogy az már fáj, de nem engedi hogy találkozzunk mert neki sok a dolga
2013. szept. 5. 11:54
 9/19 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet.Már van neki valaki más,vagy az exe újra.Én ugyanígy voltam,hogy nem akart találkozni,és ingerült volt velem,rákérdeztem van-e más eleinte tagadta,és végül kiderült, hogy volt.Azért volt ideges,mert rátapintottam a lényegre.
2013. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Pendulum92 ***** válasza:

Attól, hogy 5 évig volt az exével, most te vagy a párja, és kész. Ez nem indok.


Más lányokkal találkozik, rád meg féltékeny? Hajjaj.


Amúgy ezt már megfigyeltem párszor, hogy aki megcsalta a párját, ugyanúgy féltékenykedett rá. Legjobb védekezés a támadás?

2013. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!