Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 39 éves nő vagyok. Fogalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves nő vagyok. Fogalmam sincs, mit csináljak alábbi helyzetben? 40+ pasik normális válaszát szeretném!

Figyelt kérdés

Nem érzem magam se 39-nek, se rondának. Viszont egy társkeresőn a "nem tetszik az arcod, csak a szemeid, stb." választ kaptam, ami nagyot ütött. Életemben nem mondtak még nekem ilyet! Padlót fogtam, mint bárki más tette volna a helyemben.

Csakhogy. Tavaly a neten megismertem egy afrikai pasit. Nyilván fekete... Akkor Párizsban dolgozott, most Madridban. Szokott hazajárni Afrikába. Pont jókor írt, kellett az önbizalomnövelés.

Tudom, hogy egy 39éves nőtől idióta kérdés, de párkapcsolatok terén (is) lúzer vagyok. 1000 éve szingli, és sajnos a tartós párkapcsolatok nem az erősségem.

A lényeg, hogy most a pasi küldött menetrendet, hogy mikorra foglaljon nekem jegyet Madridba, és 1,5 hétig lennék ott. Nem webcamoztunk, telefonon nem igazán értem az angolját... Eleve neccesnek érzem az egészet, de ráadásul a haverjaival bérel lakást. Gentleman... messziről jött ember azt mond, amit akar... Viszont ha én eltűnnék, engem a kutya se keresne, nem is igen van kinek megmondani, hova mennék.

Viszont öreg vagyok, ezek szerint már ronda is, ő meg gyönyörűnek lát, nincs munkám, és nem akarok megrohadni ebben az országban, se éhen halni, inkább utaznék. Viszont tartok tőle is, mert ismeretlen, plusz a haverjai... Viszont gyávaságból nem akarok a 4 fal közt megöregedni, pláne anélkül, hogy éltem volna!

MIT TEGYEK???


2013. ápr. 7. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:

először is látatlanba, senkivel ne menj külföldre - kövezz meg - egy afrikaival végképp ne


másodszor, küldd el nekem azt a képet amit leszóltak (a korosztályod felett vagyok és nem vadászni akarok)

2013. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szexrabszolgaként akarod végezni, akkor menj ki. Ha normális életet akarsz, akkor itthon keresgélj. De ne társkeresőn, mert ott csak egy darab hús vagy. És nem árt felülvizsgálnod az igényeidet (bár nem ismerem, de sejtem)
2013. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nézd mindenkinek más tetszik, azt hogy azt válaszolta nem tetszik az arcod, ne legyél elkenődve, ne ezzel foglalkozzál,

van megérzésed is, Te írogatsz vele már egy ideje, ezek szerint beszéltél is vele, gondold végig, ha nem mész el, mindig az lesz meg sem próbáltad, ha elmész megtudod,

el tudom képzelni a helyzetedet, mert hasonlóban vagyok, N

2013. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én elmennék a helyedben, ha csúnya vagy úgysem adnak el szexrabszolgának. Amúgy meg ha csont egyedül vagy, senkinek sem hiányoznál, akkor meg mit veszíthetsz?
2013. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ki ne menj!!!

utána már csak egy szám leszel a statisztikában, eggyel tovább növelve az eltűnt emberek számát

ő már megtervezte h eladnak majd téged, persze előtte húzza majd a mézesmadzagot, és vmi marokkói lebújban fogsz kikötni és állandóan hasissal tömnek majd h elviseld azt a sok mocskot amit csinálnak veled

nehogy bedőlj neki

2013. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindannyiótoknak, hogy normális válaszokat írtatok!

2-nek külön köszönöm!

2013. ápr. 7. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire odavan érted, miért nem jön ő hozzád?

Egyébként meg ne menj ki!

2013. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első körben miért a korbeli kitétel? Egy 40-os pasi nem lehet normális? Örülök, hogy korhoz kötnek mindent, a "normális" emberek... Sok 5 évesnek több esze van, mint a felnőtteknek.

Ha meg azon gondolkozol, hogy kimész egy idegen országba, egy sose látott pasihoz, ráadásul Afrikába... Ennyi erővel mehetnél Mexikóba, vagy Kolumbiába is...

Szerintem a legfontosabb az lenne, hogy magaddal rendezd a dolgokat. Keress valami munkát. Utána tudsz ismerkedni is majd. Egyébként érdekelne a kép, amit leszóltak, mert ilyenről én se hallottam eddig. Valaki vagy tetszik, vagy nem...

25/F

2013. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérjük azt a képet! Ja és ne menj ki, jobb félni mint megijedni. 36/F ugyan csak szingli!
2013. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Én biztosan nem mennék ki. Tele van a média becsapott, átvert emberekkel, akikből drogfutárokat/szexrabszolgákat csináltak. Elképzelhető, hogy ő nem lenne ilyen. Ettől függetlenül jobb félni, mint megijedni. Nem hiszem, hogy ne lenne hozzád sokkal közelebb egy normális pasi.
2013. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!