Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így normális? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális? (főleg férfiak válaszát várom)

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt a párommal, a szex mind a kettőnknek csodálatos egymással, jókat tudunk beszélgetni, hetente többször is találkozunk 1-2 napra, viszont az elmúlt 1 hónapban nagyon furcsán viselkedik velem,szinte leráz, nem akar velem találkozni, mikor azt mondom szeretem és hiányzik tereli a témát vagy csak simán elköszön tőlem telefonon vagy cseten. Az elmúlt időben én is feszült voltam több dolog miatt is és ő is ami persze érthető hogy ilyenkor türelmetlenebbek vagyunk egymáshoz, de attól még szeretném látni a másikat , mert ő a párom. mit tegyek? ha megkérdezem hogy van e valami baja akkor azt mondja nincs és még le is ordít hogy minek kérdezem meg ezt folyamatosan, ilyenkor mi van mit tegyek?

2013. szept. 5. 11:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lehet téged tartogat tartaléknak, hagyd ott mielőbb!
2013. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az exqva, itt te már nem tehetsz semmit...ennek vége. Sajnálom, ismerős a szitu:( gyülölöm a nőket:(
2013. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nagyon tud fájni..egy hete nem láttam és annyit mondott " nem halsz bele" ..nekem azért hiányzik..
2013. szept. 5. 12:24
 14/19 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted ez normális?

Minek ezt megkérdezni, vagyis ha megkérdezed, akkor te már tudod is a választ, hogy nem, nem az.


Hogy az oka mi az jó kérdés, meghülyült, másik nő, passz, de gáz az egyszer biztos.

2013. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is más lány (jó eséllyel az ex) van a képben és undorító, hogy hogyan kezel mindeközben téged. Már csak ezért sem érdemes mellette maradnod, mert akár van valakije, akár nincs, lesz*rja, hogyan érzel.


Beszéljétek meg, de ha hárít közöld vele, hogy szakítotok, mert nem tudjátok megbeszélni a problémákat.

2013. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A támadás a legjobb védekezés.Nő van a dologban100%,akármennyire is tagadja.Tapasztalat.
2013. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
nekem is igy viselkedett az exem és hát kiderült h már nem érez irántam semmit csak ragaszkodást..
2013. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Megcsalt a mocskos némber lapàtra vele.:)
2013. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 vakondka ***** válasza:

"nem engedi hogy találkozzunk mert neki sok a dolga"

Ez komoly? Mert akkor ez a srác biztosan nem őszinte veled...valahogyan húzd ki belőle az igazat.

Ha minden más "dolga" fontosabb, minthogy veled találkozzon, akkor nem is szeret igazán.


42F

2013. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!