Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni mit érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni mit érzek iránta. Szeretem vagy csak ragaszkodom?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal már se veled se nélküled kapcsolat lett belőle .. utóbbi időben sokat veszekedtünk és azt mondja h nem érez irántam semmit .. e valamiért azt érzi h szüksége van rám és nem akar szakitani meg hiányzom is azért neki.. de nekem nem hiányzik egyáltalán de mással nem tudnék lenni .. de azt sem nem tudnám elviselni ha más lánnyal látnám vagy ha végleg nem érdekelném. :sss.

#szeretet #regaszkodás
2013. szept. 5. 15:35
 1/3 Cimpolyaa11 válasza:
ez elég bonyolult... sztem szereted, és egy idő után lehet, mégis hiányozna, de az elmondottak alapján lehet h jót tenne a kapcsolatnak egy kis szünet
2013. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem csak ragaszkodás... Én egy 4 éves kapcsolatnál voltam hasonlóan,3 hónapig szenvedtem mire elengedtem végleg,de aztán rájöttem jobb nélküle mint Vele.

Most egy sokkal jobb és szenvedélyesebb kapcsolatban élek 14 hónapja!

21L

2013. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát ez nem szerelem.

Én amikor szerelmes vagyok (mint pl most), állandóan csak rá tudok gondolni, állandóan hiányzik, főleg, h távkapcsolatban vagyunk, bármit megadnék azért, hogy mindig vele lehessek, és ugyanakkor vele képzelem el a jövőmet. Tedd fel magadnak a kérdést: úgy érzed, le tudnád élni vele az egész életed?

Mert ha igazán, tiszta szívből szereted, akkor azt válaszolod, hogy igen. Viszont, ha nemleges a válasz, akkor hát nem tudom, nem ő az igazi. Lehet nem éri meg rá fecsérelni az időt, és lehet, emiatt új lehetőségeket elszalasztasz...

2013. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!