Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van ha nem tudom eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha nem tudom eldönteni, h szerelmes vagyok e vagy csak ragaszkodom?

Figyelt kérdés
3éve együtt élünk.26évesek vagyunk. 2hónapja találkoztam egy régi barát barátommal es azóta folyamatosan egymásra gondolunk. Talán szerelmesek is vagyunk.. Ami nehezíti azt hogy több találkozás után letisztuljon a dolog,az az,hogy jelenleg 200km van köztünk. ő nem mondja,de valahol döntésre vár.én viszont nem tudom mit tegyek.a párom nagyon jó ember.nagyon szeret,mindent megkapok.én is szeretem őt,viszont a tüzet nem érzem.. Mit tegyek,mi lenne helyes?
2010. júl. 3. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyújtsál tüzet ha nem érzed :D

Miért kell otthagyni valakit csak mert te "nem érzed a tüzet"? Hát ezen lehet segíteni, én nem dobnám el azt akit szeretek, meg a piztos pontot az életemből egy kis fellángolás miatt.

2010. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán hiányzik a változatosság az életedből. Próbáljátok feldobni a kapcsolatotokat, nyaralás, kirándulás, romantikus vacsora. Lehet, hogy újra fellángolna a tűz.
2010. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben voltam pár hete :)

Igazából a barát barátomat válaszottam, de nagyon megbántam. Rájöttem, hogy mennyire is szeretem a páromat és nagyon rosszul döntöttem. Másnap tisztáztam mindent, de még sok idő kell a páromnak, hogy újra 100%ban meg tudjon bízni bennem. (Amugy tudta, hogy találkozok a baráttal, és várta, hogy mikor mondom el neki)

2010. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!