Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, nektek mennyire fontosak a belső értékek?

Figyelt kérdés

Melyik lányt választanátok,de őszintén.?


1.Nem a legszebb,de nem is csúnya,tegyük fel tök átlagos.Nem sovány,inkább van rajta egy kis fogni való.Kedves,jó humora van,tud viselkedni,van esze,van jövőképe,házias.

2.Szép,karcsú lány,mindenki csorgatja rá a nyálát,hogy milyen jó csaj.Aranyos,de butácska.Néha kihívó a viselkedése és az öltözete,nem igazán tudja mit akar az élettől,inkább sodródik az árral,sőt jobb számára a kényelem.


Bármelyiket is válasszátok,indokot is kérek szépen!


2013. szept. 5. 17:36
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Sokatokkal nem az a baj,hogy a tuti csajoktól várjátok a legjobbakat és nem is adtok lejjebb?
2013. szept. 5. 17:46
 12/31 anonim ***** válasza:
2. elmondom én szemszögemből egy jól kinéző csajra hamarabb felfigyelek másik lehet neked nem tünt fel vagy én nem látok jól de egy nagyon negativ belső értéket se mondtál a másodikra VISZONT ha valami módon felfigyelek az elsőre vagy előbb figyelek fel rá (előbb ismerem meg) akkor az első hisz a jó humor és a házis(feltételezem tud főzni)nálam nagyonsok + pont :D:D
2013. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Bummer ***** válasza:

Sablonos példák, de értem mire gondolsz.

Mindenképp fontos a belső érték, de egyértelműen mindenkinek van a tudatalattijában egy "ideál" amire jobban "beindulnak" a hormonok. (ez nem feltétlen olyan amit tudatosan gondolsz, inkább benned van.)

Igaz a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol. :)

Nem szétválasztható, mindnek olyan formában kell lennie amit te magadban elképzelsz legbelül.

30/F

2013. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Elgondolkodtató....
2013. szept. 5. 17:55
 15/31 anonim ***** válasza:

Bocsi nem pasi vagyok, de leírom azért, hogy én hogy látom.

Én sokáig azt gondoltam, hogy a pasik csak a külsőt nézik, minél szebb egy lány, annál jobb.

De szerintem nem így van. Én azt vettem észre, hogy olyan lány kell nekik, aki mellett felhőtlenül érzik magukat és boldogok vele.

Van olyan lány, aki ezt azzal éri el, hogy lazán veszi az életet, mindenben benne van, beszédes, humoros, rendkívül szórakoztató társaság. de olyan is van, aki egyszerűen annyira gyönyörű, hogy lényegében mindegy is, hogy mit mond vagy milyen, mert a belőle áradó szépségtől alapból boldognak érzi magát mellette az ember.

Könnyen megfigyelheted ezt, ha picit szétnézel magad körül, hogy kik azok a nők, akikre minden pasi csillogó szemekkel néz, ha beszél vele. és majd akkor megláthatod, hogy van abban igazság, amit írtam, és senki se 1es vagy 2es típusú embereket akar inkább, hanem olyat, akivel jó lenni.

persze, ha valaki csak szex és testiség miatt akar csajt szerezni, akkor ez nem igaz, de most azt hagyjuk. :)

Szóval ez alapján mindkét típus lehet olyan, hogy megőrülnek érte a pasik, de lehetnek akár olyanok is, akik semmit nem váltanak ki a férfiakból...

22L

2013. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

"olyan [..] kell nekik, aki mellett felhőtlenül érzik magukat és boldogok vele"


Miért, ez a nőknél egyébként máshogy működik? :D

2013. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

1-es nem kell!

2-est megdugnám, nem 1x.


És kéne egy 3-as amit összeraknék az 1+2-ből.

2013. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
nem ez a 2fajta van csak,így nem választok.
2013. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
# 18 naa, csak az én kedvemért!
2013. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem csak ez a 2 fajta nő létezik.De okkal jelöltem meg pont ezt a 2 típust.

Azok,akik azt írják,hogy összegyúrni a kettőt,azok váltsanak jegyet a moziban!Ott találtok a vásznon tökéletes nőt!

Amúgy meg,érdekes,hogy többen a 2-est választottátok.Bezzeg,ha ilyen lánnyal találkoztok,aki inkább rátok telepszik,mert jobb számára a kényelem,akkor azt később ri **ncozzátok,meg mindennek elmondjátok.

Nem is értem ezt az egészet,de elszomorít,amiket itt olvasok!

2013. szept. 5. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!