Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, nektek mennyire fontosak a belső értékek?

Figyelt kérdés

Melyik lányt választanátok,de őszintén.?


1.Nem a legszebb,de nem is csúnya,tegyük fel tök átlagos.Nem sovány,inkább van rajta egy kis fogni való.Kedves,jó humora van,tud viselkedni,van esze,van jövőképe,házias.

2.Szép,karcsú lány,mindenki csorgatja rá a nyálát,hogy milyen jó csaj.Aranyos,de butácska.Néha kihívó a viselkedése és az öltözete,nem igazán tudja mit akar az élettől,inkább sodródik az árral,sőt jobb számára a kényelem.


Bármelyiket is válasszátok,indokot is kérek szépen!


2013. szept. 5. 17:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Nem is értem ezt az egészet,de elszomorít,amiket itt olvasok!"


csak ez az egy baj van veled

2013. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
21.Nem tudom mi baj van azzal,hogy nem tudom felfogni a mai emberek gondolkodásmódját!?Szeretnék megérteni dolgokat,szeretném megérteni,hogy miért tűnnek el az igazi emberi értékek és miért váltja fel a k. b. szott külsőség iránti fontosság!?Miért jobb egy buta nő az okosabbnál,stb.Valószínűleg egyre ostobábbak és primitívebbek az emberek.(?)Tisztelet a kivételeknek!Amiből szerintem már egyre kevesebb van.
2013. szept. 5. 19:56
 23/31 anonim ***** válasza:
nem, az a baj, hogy ilyen rosszkedvű vagy
2013. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Elég nagy baj,igen!
2013. szept. 5. 20:03
 25/31 anonim ***** válasza:
különben már rég elvettelek volna feleségül
2013. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Jah,biztos!De előbb kérd meg a kezem!
2013. szept. 5. 20:06
 27/31 anonim ***** válasza:
De nem értem, miért teszel fel egy ilyen kérdést, ha nem bírod elviselni az eredményt? Most az a buta, meg primitív, aki a 2-est választotta, de miért? Min szomorkodsz? 70% az elsőnek nyalizik...
2013. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Pont azért tettem fel a kérdést,mert kíváncsi voltam a válaszokra.Én elfogadom,amit írnak,az már egy másik dolog,hogy én mit gondolok erről.
2013. szept. 5. 20:27
 29/31 anonim ***** válasza:

OFF:

Gondolom a kérdező az 1-es típus.Ezért nem bírja elviselni h vannak olyanok,akik a 2-est választanák.A nőknek nincs rendes önkritikájuk(már bocs a másik nemtől),de én úgy látom h ez így van.Néha az átlagos (szerintem) szép és néha pedig aki azt tartja magáról h átlagos,hát mit mondjak, elég csúnyácska.Az, h pár barát és rokon a facebookon like-ja a képed még nem leszel szép,sem átlagos.

Tehát,a csinosra gyorsan felfigyelnek az emberek és még néha azt is lenyelik neki h butácska.Míg az átlagossal,ha nem beszél vki akkor nem jöhet rá a nagy belső értékeire.Ezért fog a 2.-ra mindig több pasi jutni mint az 1.-re.

2013. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
.
2013. szept. 5. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!