Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak ilyen emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak ilyen emberek, akik képtelenek bármilyen problémát megbeszélni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az egyik fél próbálkozik, higgadtan, normálisan, és csak akkor, amikor már nagyon szükséges, nem jelentéktelen apróságokkal kapcsolatban. A másik meg nem reagál, vagy letudja 1-2 szóval, ami közel sem kielégítő..és utána mintha mi sem történt volna. Aki ilyen típus, az mitől lett ilyen? Mert nem hiszem, hogy ennek semmi régi sérelem nincs a hátterében.
2013. szept. 5. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert ami nekem szart se ér,neked lehet az a jó ez a helldorádó.
2013. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak akik mindig próbálják a könnyebb utat választani, ebbe is. Én is szoktam ilyen lenni.
2013. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Nem jelentéktelen apróságokkal kapcsolatban."


Hmm, nem tipikusan a "férfi elbagatelizálja a problémát", a "nő minden kis hülyeségből ügyet csinál" esete forog fenn?


Mert így a kérdésből nagyon úgy tűnik. Ami neked nagy probléma, lehet a párodnak apróság.


28/F

2013. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, tény, hogy voltak már jelentéktelenebb dolgok, amiket azért fújtam fel, mert a tényleg fontos kérdéseket is ugyanúgy leszarta..úgyhogy igen, elismerem, hogy voltak hülyeségek, de sajnos komoly dolgok is.
2013. szept. 5. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Annyira ismerős helyzet, nálunk is pont ez van. Az égvilágon semmit nem tudunk megbeszélni, mert ha mondok bármit is akkor nem reagál rá, "nem állok le veled vitatkozni" és ennyi.

Válaszolva a kérdésre, igen vannak ilyen emberek.

Miről lett ilyen? Passz. Nálunk az az eset állhat fenn, hogy ilyen a stílusa, igazából az egész életet így fogja fel... szerinte semmit nem kell megmagyarázni, megindokolni, megkérdezni, minden működik a maga módja szerint. Nem rossz felfogás, csak a konfrontáció szükséges olykor, hiszen az visz előrébb. Olyan pár kevés van, akik sosem vitáznak... és ha az egyik elzárkózik ettől, a másikat felőrli

2013. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és ilyen típus.Felőlem beszélgethetünk a problémáról de attól nem oldódik meg.És nehezemre esik felfogni miért nem a megoldási ötletről kérdezik meg a véleményem vagy a segítségemet kérik pontosan abban amiben kell.Amit a leírásban írtál az inkább a hallgassam meg a problémád kategória és nem a segítség vagy vélemény kérésé.Ha ugyanúgy tálalják elém a dolgot rendszeresen nem tudom mikor vagyok épp lelki szemetesláda vagy társ akinek a segítségére van szükség.Embere válogatja valakinek jólesik kibeszélni ugyanazt ami másnak szócséplés és üres fecsegés,pletyka.És az bosszantani tud ha olyan problémával traktálnak amit én nyilvánvalóan nem tudok megoldani vagy az illető saját maga is megoldhatja,sőt tudja is a megoldást ez utóbbi különösen a nem akarok rendet rakni a szobámba kisgyerekes nyavalygás már.
2013. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen emberek, de itt sem szabad általánosítani! Ilyenkor egész egyszerűen az értékrendek nem egyeznek. Viszont egy párkapcsolatban, kölcsönösen tiszteletben kell tartani mindkét félnek, a párja nézeteit, gondolkodását, érzelmeit! Ez is egyféle kompromisszum...
2013. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én erre képtelen vagyok

párkapcsolat nélkül nehéz

2013. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függg, h mit hozott otthonról, ott mi volt a szokás.H férfi nem akar meghallgatni(gondolom erről van szó),gondolj arra, h az ősidőkben a férfiaknak nme az volt a "dolguk" ,h az érzéseiket kiöntsék egy más előtt a vadászat közben. 1xe egy dologra képesek figyelni, ha többre kell zavarja őket.Ha szeretnéd kipanaszkodni magad :), az egész napi gondok miatt, várd meg ha hazaér, kérd meg, h fél óra múlva beszéljetek.Addig hagyd, h "hazaérjen " lelkileg is, pihenjen egy kicsit, és mond meg, h csak hallgasson végig, ne adjon tanácsot, mert most te szeretnél beszélni.

Ha viszont gondod van, akkor kérd ki a véleményét, adsz az egójának, férfinek érezheti magát és leht, h jókat s tud mondani.

És igen vannak még nőben is.

2013. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!